Mission PR w rajstopach Marilyn – Portal PR - 24PR
Mission PR w rajstopach Marilyn

17.04.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Mission Public Relation rozpoczęła współpracę ze sklepem internetowym e-marilyn.pl, który jest obecnie jedynym oficjalnym sprzedawcą produktów pończoszniczych firmy Marilyn.

Do zadań agencji należeć będzie obsługa w zakresie media relations, kreacja projektów komunikacyjnych skierowanych do określonych grup docelowych oraz zwiększenie rozpoznawalności marki w Polsce.

Firma Marilyn to wiodący producent wyrobów pończoszniczych w Polsce. Marka istnieje na rynku od 20 lat i dzięki wieloletniemu doświadczeniu, gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów. Wyroby firmy Marilyn stanowią produkty najwyższej klasy, dostępne w kilku rozmiarach, cechujące się bogactwem wzorów i kolorów.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.