MobileLite G3 kompatybilny ze standardem USB 3.0 – Portal PR - 24PR
MobileLite G3 kompatybilny ze standardem USB 3.0

07.04.2012 Kategoria: Komputery, Technologie. Autor: admin

Kingston Digital, Inc., oddział firmy Kingston Technology odpowiedzialny za pamięci typu Flash, ogłosił dostępność trzeciej generacji popularnego wśród użytkowników mobilnego czytnika kart MobileLite. MobileLite G3 jest małym, wielofunkcyjnym czytnikiem kart pracującym w technologii USB 3.0. Dzięki szybkiemu transferowi danych pozwala on łatwo transferować duże ilości plików, zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, najwyższej jakości zdjęcia i filmy. Ponadto nowy czytnik firmy Kingston wraz z odpowiednią kartą może stanowić doskonałe uzupełnienie pamięci dla wszystkich urządzeń mobilnych.

MobileLite G3 wspiera formaty SD/SDHC/SDXC, microSD/SDHC/SDXC i MSPD*. Taki wachlarz możliwości pozwala użytkownikowi korzystać z wszelkich urządzeń pracujących zarówno w standardzie 2.0 jak i 3.0 praktycznie bez względu na ich rodzaj – mogą być to na przykład telefony, aparaty fotograficzne, tablety, komputery przenośne lub mp3 playery. MobileLite G3 spełnia wszystkie wymogi specyfikacji USB 3.0 oraz standard SDA 3.01 – będąc jednocześnie kompatybilnym wstecz, z wszystkimi urządzeniami USB 2.0. Czytnik działa w trybie plug and play i nie wymaga żadnego dodatkowego źródła energii. MobileLite jest objęty dwuletnią gwarancją oraz darmowym wsparciem technicznym.

MobileLite G3 – specyfikacja:

  • Kompatybilność: specyfikacja USB 3.0, standard SDA 3.01
  • Funkcje: wieloczynnośćiowy czytnik kart USB
  • Wspiera formaty SD/SDHC/SDXC, microSD/SDHC/SDXC i MSPD*
  • Kompatybilność wstecz – USB 2.0
  • Przenośny
  • Gwarancja: dwuletnia
  • Wymiary: 62.15mm x 29.40mm x 16.40mm
  • Temperatura pracy – 0°C do 60°C
  • Temperatura przechowywania: 20°C to 70°C
Tabela kompatybilności:
System operacyjny USB 3.0 USB 2.0
Windows®7 (SP1) Tak Tak
Windows Vista®(SP1, SP2) Tak Tak
Windows XP (SP3) Tak Tak
Windows 2000 (SP4) Tak Tak
Mac OS X v.10.5.x+ Nie Tak
Linux v.2.6.x + Tak Tak

*MSPD (memory stick pro duo) to znak zastrzeżony firmy Sony Corporation. Kingston nie jest zafiliowany z Sony Corporation.

Kingston Technology Europe Ltd.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.