Multikino Media zaprasza na EURO 2012 – Portal PR - 24PR
Multikino Media zaprasza na EURO 2012

30.04.2012 Kategoria: Rozrywka, Sport. Autor: admin

Spółka Multikino Media, w związku transmisjami na żywo meczów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 w kinach sieci Multikino, przygotowała specjalną ofertę dla reklamodawców oraz sponsorów.

Multikino jako jedyna sieć w Polsce transmituje nieprzerwanie od 2006 wszystkie najważniejsze rozgrywki piłkarskie w technologii High Definition, zapewniając najwyższą jakość obrazu i dźwięku na dużych kinowych ekranach. Mecze UEFA EURO 2012 będzie można oglądać w 25 kinach Multikino (również w otwartym od 18 maja multipleksie w Słupsku).

Oferta Multikino Media związana z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej w Multikinie jest przygotowana dla klientów korporacyjnych oraz reklamowych. Co ważne, mogą z niej skorzystać również firmy, które nie są oficjalnym sponsorem EURO 2012. W kwietniu rozpoczyna się sprzedaż pakietów obejmujących bilety, wynajem sal na zamknięte pokazy meczów połączone z cateringiem oraz open barem. Natomiast dla klientów reklamowych przygotowano pakiety łączące działania sponsorskie, reklamowe i pro-sprzedażowe powiązane z działaniami wokół Mistrzostw w kinach.

Firmy, które w ramach współpracy zdecydują się na sponsoring EURO 2012 w Multikinie mogą liczyć na szeroki pakiet świadczeń ze strony spółki Multikino Media w ramach kampanii promocyjnej oraz obecność ich marki w czasie imprez. Sportowe emocje na stałe wpisały się w repertuar Multikina, ponieważ transmisje z wydarzeń sportowych cieszą się bardzo dużym powodzeniem, a bilety na mecze w kinie są rezerwowane i kupowane zawsze z wyprzedzeniem. Firmom, które zostaną sponsorami gwarantujemy m.in. obecność w spocie kinowym, na materiałach drukowanych, na stronie multikino.pl oraz w materiałach elektronicznych w kinie. Ponadto podczas imprez zapewniamy branding załogi, sampling kuponów lub ulotek do każdego biletu na imprezę oraz emisję spotów na plazmach, a to tylko część rozbudowanej oferty – dodaje Mariusz Spisz, Prezes Multikino Media.

EURO 2012 w Multikinie będą promowały reklamy w kinach, a także kampania telewizyjna, radiowa oraz kampania w prasie i Internecie wsparta działaniami redakcyjnymi. Działania promocyjne rozpoczną się 15 maja i będą trwały do 1 lipca br. Zapytania o ofertę dla firm można kierować na maila: euro2012@multikino.pl.

Multikino Media

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.