Nowe produkty do pielęgnacji ciała – Portal PR - 24PR
Nowe produkty do pielęgnacji ciała

19.04.2012 Kategoria: uroda. Autor: admin

Sephora, lider rynku kosmetyków luksusowych i uznany autorytet w świecie piękna wyznaczający trendy, wraz z wiosną wprowadza nowe produkty do pielęgnacji ciała. Cieplejsza pogoda i zbliżająca się majówka to zachęta do zrzucania zimowych warstw, dlatego Sephora przygotowała program szczupłej sylwetki i opracowała innowacyjne produkty, dzięki którym kobiety z radością odkryją swe kształty i będą mogły cieszyć się pięknym, zadbanym i smukłym ciałem. Nowe kosmetyki marki Sephora Body pomogą zadbać o idealną gładkość skóry, wyszczuplić i ujędrnić problematyczne partie oraz zapewnić efekt liftingu całego ciała. Nowatorskie rękawice wygładzające wspomogą walkę ze skórką pomarańczową w najbardziej opornych miejscach, aksamitny żel o działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym zapewni spektakularne rezultaty i zachwyci pysznym zapachem i jedwabistą konsystencją, a żel do ciała – globalny lifting, zawierający peptyd będący aktywatorem kolagenu, skutecznie wymodeluje krągłości i przywróci im jędrność. W ramach wiosennej akcji trwającej do 29 kwietnia Sephora oferuje także 25% rabatu na wszystkie produkty do pielęgnacji ciała znajdujące się w jej asortymencie.

„Z naszych badań wynika, że kobiety marzą o idealnie gładkiej, dobrze nawilżonej i jędrnej skórze. Aby pomóc im przygotować ciało na wiosnę opracowaliśmy program, którego stosowanie przyniesie szybkie i zauważalne rezultaty, sprawiając jednocześnie zmysłową przyjemność dzięki aromatycznemu rytuałowi. W walce ze znienawidzonym cellulitem nie mają sobie równych rękawice wygładzające Sephora – po 2 tygodniach stosowania 67% badanych kobiet uznało, że skórka pomarańczowa została zredukowana, a 72% stwierdziło, że ich skóra stała się jędrniejsza. Z badań preferencji wynika także, że kiedy robi się ciepło i chcemy odkryć nogi i ramiona ważne są szybkie efekty. Nasz innowacyjny program jest odpowiedzią na właśnie te potrzeby” powiedział Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR, Sephora Polska.

Wiosenne nowości Sephora to żel o działaniu wyszczuplającym i ujędrniającym w cenie 99 zł, rękawice wygładzające w cenie 99 zł oraz żel do ciała – globalny lifting w cenie 79 zł. Nie zabrakło także propozycji do walki z oznakami starzenia czyli serum o działaniu przeciwstarzeniowym (89 zł) marki Sephora. Zawiera ono peptyd o działaniu liftingującym oraz składnik nawilżający i niwelujący oznaki starzenia się skóry o działaniu silniejszym niż kwas hialuronowy.

Produkty marki Sephora, eksperta w dziedzinie piękna, oferują wszystko to, co wyjątkowe w kosmetyce, w przystępnej cenie. Kosmetyki marki własnej Sephora podlegają takim samym rygorystycznym wymaganiom jakościowym, co pozostałe spółki grupy LVMH, do której należą m.in. Guerlain i Dior. Przy opracowaniu formuły i w procesie produkcji kosmetyków marki Sephora wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia światowej sławy laboratoriów kosmetycznych, dzięki czemu powstają innowacyjne produkty zgodne z najnowszymi trendami. Nie są one testowane na zwierzętach i ściśle przestrzegają światowych norm w zakresie przepisów etycznych oraz naukowych, a każdy kosmetyk poddawany jest badaniom skuteczności działania oraz testom alergicznym w niezależnych laboratoriach i instytucjach.

Sephora

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.