Partnerstwo strategiczne Triple PR i Super-Fi – Portal PR - 24PR
Partnerstwo strategiczne Triple PR i Super-Fi

10.04.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Triple PR oraz agencja marketingowa Super-Fi nawiązały partnerstwo strategiczne w zakresie obsługi klientów i działań NB.

W ramach współpracy Agencje będą wzajemnie uzupełniać swoje kompetencje w zakresie strategicznego doradztwa dla kluczowych klientów. Współpraca obejmuje również wspólne działania New Business.

Triple PR będzie odpowiedzialne, w ramach współpracy, za działania PR kreujące wizerunek agencji Super-Fi w mediach. Super Fi wesprze z kolei swojego partnera w zakresie działań on-line.

Super-fi Warszawa jest filią wiedeńskiej agencji Super-Fi, działającej w ramach Micromashkoncern. Solidny zespół zdobywał doświadczenie w różnorodnych agencjach na rynku, dopasowane do tego, by teraz realizować projekty typowe dla agencji full service. Super-Fi jest kreatywną alternatywą dla firm, które poszukują twórczych rozwiązań dla codziennych wyzwań. W Polsce zrealizowała projekty m.in. dla Sanofi Aventis, MasterCard czy ARBO Network.

Agencja Triple PR świadczy kompleksowe usługi public relations zarówno z zakresu Brand PR, jak i PR korporacyjnego. Specjalizuje się w strategicznym doradztwie komunikacyjnym i działaniach Media Relations. Wśród klientów Agencji znajdują się m.in. takie firmy jak Monster Worldwide Polska, Laboratorium Kosmetyczne Floslek, Komandor, Ringier Axel Springer.

Projektem po stronie Triple PR zajmuje się Agata Górnicka – PR Specialist.

Triple PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.