Pierwsza w Polsce konferencja społeczności CMS Drupal – Portal PR - 24PR
Pierwsza w Polsce konferencja społeczności CMS Drupal

27.04.2012 Kategoria: konferencje, Strony www. Autor: admin

W dniach 28-29 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się konferencja organizowana dla społeczności CMS Drupal. TBSCG jest „złotym partnerem” (status Golden Partner) wydarzenia.

Wrocławska konferencja jest pierwszą tego typu w skali całego kraju. Organizatorzy postanowili podjąć decyzję o zaaranżowaniu tego przedsięwzięcia z uwagi na coraz większą popularność CMS-a typu Drupal wśród programistów. Grupą docelową konferencji jest społeczność CMS Drupal oraz wszyscy zainteresowani tym typem oprogramowania.

Konferencja rozpoczyna się 28 kwietnia w Auli Politechniki Wrocławskiej, wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w panelach od godziny 10.15 w najbliższą sobotę.
Jednym ze sponsorów konferencji jest firma TBSCG, która we Wrocławiu posiada swoje główne Development Centre. TBSCG posiada status „złotego partnera/sponsora” konferencji.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.