Podróż marzeń z marką Samsung i \DATA SOLUTIONS – Portal PR - 24PR
Podróż marzeń z marką Samsung i \DATA SOLUTIONS

04.04.2012 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Podróż marzeń o wartości 20 000 zł to główna nagroda w akcji „Wydrukuj swoje marzenia”. Kampania promocyjna przeprowadzona przez markę Samsung i firmę \DATA SOLUTIONS ruszy z początkiem kwietnia, a swym zasięgiem obejmować będzie całą Polskę.

Akcja wdrożona przez markę Samsung i \DATA SOLUTIONS opiera się na mechanizmie buy&win. Wszyscy klienci, którzy zakupią określone modele drukarek marki Samsung, wypełnią formularz zgłoszeniowy i odpowiedzą na zadane pytanie, wezmą udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody. Zwycięzca akcji wybierze się w podróż swojego życia ufundowaną przez markę Samsung. Voucher o wartości 20 000 zł będzie można zrealizować w biurze podróży TUI.

Akcja komunikowana jest w sieciach handlowych, w biurach podróży TUI oraz poprzez dedykowaną stronę internetową www.wydrukujmarzenia.samsung.pl. Promocja sprzedaży potrwa do 30 kwietnia br.

Kompleksową obsługą akcji zajęła się firma \DATA SOLUTIONS, która współpracuje z Samsung Electronics Polska od ponad 1,5 roku. \DATA SOLUTIONS odpowiada również za opracowanie strony internetowej dedykowanej akcji, przygotowanie materiałów graficznych oraz późniejszą weryfikację zgłoszeń.

\DATA SOLUTIONS

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.