Times Square Public Relations wypromuje Wielki Koncert Charytatywny w Teatrze Słowackiego – Portal PR - 24PR
Times Square Public Relations wypromuje Wielki Koncert Charytatywny w Teatrze Słowackiego

05.04.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Już 22 kwietnia w Krakowie, w ramach akcji społecznej „TAK, dla Nowaków” odbędzie się Wielki Koncert Charytatywny. Akcja ma na celu pomóc w odbudowie dwóch doszczętnie zniszczonych domów, na które w sierpniu zeszłego roku runęła awionetka, a koncert pomóc zebrać pieniądze na ten szczytny cel.

– Utrata domu rodzinnego to niewyobrażalna tragedia – mówi Wiktor W. Kammer – CEO w Times Square Public Relations – dlatego zdecydowaliśmy się pomóc, wykorzystując nasze dotychczasowe doświadczenie, a koncert na pewno przyniesie oczekiwany sukces w postaci zbiórki odpowiedniej ilości pieniędzy, na odbudowę domów dla dwóch poszkodowanych rodzin.

2 kwietnia ruszyła kampania outdoorowa. Poprzez tę kampanię będzie można dotrzeć do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy będą chcieli przyjść na koncert i wesprzeć tę inicjatywę zakupem cegiełek, ale też posłuchać na żywo dobrej muzyki. Wśród wykonawców znajdą się takie gwiazdy jak Stanisław Sojka, Zbigniew Wodecki, Halinka Mlynkova, Olek Klepacz, Halina Frąckowiak Andrzej Grabowski, Lidka Jazgar czy Beata Bednarz.

Bilety są do nabycia w kasach Teatru J. Słowackiego w cenie 70 zł, a sam koncert odbędzie się 22 kwietnia o godz. 17.00

Źródło: www.timessquare.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.