Trener i spowiednik w śląskim PSPR – Portal PR - 24PR
Trener i spowiednik w śląskim PSPR

12.04.2012 Kategoria: Organizacje, Praktyka PR. Autor: admin

Trener i spowiednik – czyli o nowatorskich szkoleniach biznesowych i coachingu – rozmawiać będą uczestnicy kolejnego spotkania Polskiego Stowarzyszenia Public Relations o. Śląsk – 17 kwietnia, we wtorek o godz. 17.45 w hotelu Angelo w Katowicach. Gośćmi specjalnymi będą trenerzy biznesu – Mirosław Kot i Damian Wilpert oraz zajmująca się coachingiem Katarzyna Kiepas-Remes.

Podczas spotkania prowadzonego przez Krystiana Dudka, Przewodniczącego PSPR o. Śląsk prelegenci przedstawią oryginalne i nowatorskie metody prowadzenia warsztatów, prezentacji i szkoleń w oparciu o nowoczesne narzędzia pracy trenera biznesu. Przekonają jak wiele można nauczyć używając zwykłej, białej kartki papieru, jak kontrolować reakcje uczestników przez kontakt wzrokowy, jak wykorzystać muzykę i energizery podczas szkoleń oraz wiele innych ciekawych szczegółów warsztatu trenera biznesu.

Zaproszeni Trenerzy Dea – Mirosław Kot i Damian Wilpert przedstawią jak wygląda praca trenera „od kuchni”, co jest ważne w tym zawodzie, na co trzeba zwracać uwagę w trakcie wystąpień i jak aktywizować uczestników zajęć i szkoleń.

W drugiej części spotkana poświęconej coachingowi – Katarzyna Kiepas-Remesz przedstawi co coaching może dać każdemu z nas, bez względu na naszą profesję. Co kryje się pod tak popularnym ostatnio zwrotem „coaching”. Jak „coachem” zostać i jak radzić sobie z sytuacjach problemowych. Ekspert opowie jak pomagać tym, którzy chcą podnieść jakość swojego życia, jak pracować na potencjale klienta, podążać za nim jednocześnie przestrzegając bardzo ważnej zasady jaką jest szanowanie granic i wartości każdego z nas. W zabieganym świecie pełnym obowiązków coaching może okazać się dla nas bardzo atrakcyjnym tematem.

– Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych tematem coachingu i trenerstwa biznesowego do udziału w tym spotkaniu. Zaproszeni eksperci zaprezentują profesjonalne metody charakteryzujące się oryginalnością. Gwarantujemy, że uczestnicy na długo zapamiętają to, co przygotowali nasi goście – zapowiada Krystian Dudek.

Notki gości:

Katarzyna Kiepas-Remesz

psycholog z 9-letnim doświadczeniem. Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu i Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Brała udział w wielu szkoleniach dotyczących terapii i rozwojowi w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Certyfikowany coach w ramach Polskiej Szkoły Coachingu. Prowadzi indywidualną praktykę, która stale pozwala dostrzegać niezwykły potencjał każdego człowieka, piękno jego rozwoju i możliwości zmiany. Prowadzi szkolenia z zakresu psychologii w biznesie i psychologii medycyny. Stale współpracuje z Rejonowym Pogotowiem Ratunkowym w Sosnowcu prowadząc szkolenia. Prywatnie żona i mama, „właścicielka” trzech kotów, optymistka uprawiająca jogę.

Mirosław Kot

Trener z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z branżami: ubezpieczeniową, edukacyjną, usługową, finansową i przemysłową. Szkolił również agencje rządowe. Jest specjalistą z zakresu prawa pracy, negocjacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz studia menedżerskie na kierunku zarządzanie kadrami i doradztwo zawodowe. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Specjalista public relations, prowadzi akredytowany serwis sportowy na którym zajmuję się komunikacją w internecie z uwzględnieniem social media. Ukończył Szkołę Trenerów Biznesu Brainstorm we współpracy z KSB MBA Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, poziom podstawowy i zaawansowany, prowadzi szkolenia dla trenerów w projekcie ABC trenera wewnętrznego i zewnętrznego.

Damian Wilpert

Specjalista w dziedzinie technik sprzedaży i budowy pozytywnego wizerunku, praktyk mający doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy w branży finansowej i reklamowej, 8 lat w marketingu sieciowym w tym pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych, współtwórca i właściciel portalu piłkarskiego, akredytowany dziennikarz sportowy. Szkoli branże finansową, usługową oraz handlową. Ukończył Szkołę Trenerów Biznesu Brainstorm we współpracy z KSB MBA Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, poziom podstawowy i zaawansowany. Prowadzi szkolenia dla trenerów w projekcie ABC trenera wewnętrznego i zewnętrznego. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Spotkanie poprowadzi Krystian Dudek, Przewodniczący Zarządu PSPR Oddział Śląsk, Członek krajowej Rady Etyli Public Relations, trener biznesu.

Oddział Śląsk
Polskie Stowarzyszenie Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.