VCG dla pwn.pl – Portal PR - 24PR
VCG dla pwn.pl

13.04.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Poznańska agencja Vision Consulting Group współpracuje z PWN.pl, prekursorem zastosowania rozwiązań multimedialnych dla edukacji. VCG prowadzi działania PR przy organizacji i promocji konkursu „Ruch to Podstawa”, którego celem jest propagowanie aktywności fizycznej wśród uczniów polskich szkół.

VCG dba o promocję konkursu w mediach o zasięgu lokalnym oraz krajowym. Wskutek działań agencji informacje o konkursie były również rozpowszechniane za pośrednictwem instytucji związanych ze sportem i edukacją, między innymi Akademii Wychowania Fizycznego, Wydziałów Sportu i Edukacji w Urzędach Miejskich, Kuratoriów Oświaty i ośrodków metodycznych.

Konkurs „Ruch to Podstawa” organizowany przez PWN.PL jest adresowany do nauczycieli wychowania fizycznego w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu oryginalnej i atrakcyjnej lekcji wychowania fizycznego. Organizatorzy zachęcają do wykazania się kreatywnością połączoną z zastosowaniem nowoczesnych technologii informacyjnych. „Wierzymy, że nasz konkurs przyczyni się do wydobycia potencjału, jaki posiadają WF-iści, a dzięki temu uczniowie będą z zapałem oddawać się zajęciom sportowym” – mówi Maciej Tyran, dyrektor handlowy PWN.PL. Autorzy najciekawszych prac zdobędą atrakcyjne nagrody, m.in. programy multimedialne „Eduterapeutica. Postawa i Ruch”, krzesła pomagające przeciwdziałać wadom postawy (dobrekrzeslo.pl) oraz sprzęt elektroniczny.

PWN.PL (spółka Grupy Wydawniczej PWN)

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.