Viral o trudnej relacji na linii Klient–Sprzedawca [wideo] – Portal PR - 24PR
Viral o trudnej relacji na linii Klient–Sprzedawca [wideo]

27.04.2012 Kategoria: Handel, Zarządzanie. Autor: admin

Firma SensiMedia zrealizowała materiał filmowy pt. „Ja też nic z tego nie mam!”. Siedmiominutowa miniatura ukazuje trud negocjacji biznesowych w polskiej rzeczywistości.

Scenariusz filmu opiera się na obserwacji branży mediowej, a w ogólnym pojęciu – branży usługowej na polskim rynku. Dialogi ukazują relacje B2C, ale w rzeczywistości wynikają z doświadczeń relacji B2B. Nieustanne promocje i obniżki wywołują przeświadczenie, że stały cennik nie istnieje. Klienci obawiają się, że kosztorysy są zawyżane i nieufnie podchodzą do proponowanych wycen. Przekazy reklamowe coraz częściej wyrabiają u konsumentów przekonanie, że każdą usługę należy najpierw wypróbować, a następnie zmodyfikować według swoich potrzeb. Czasami skutkuje to absurdalnymi sytuacjami, z których trudno znaleźć wyjście korzystne dla obu stron. Firma SensiMedia wykorzystała dialogi zasłyszane podczas codziennych negocjacji dotyczących zarówno płatności jak i zakresu wykonywania usług. Miniatura filmowa jest komentarzem do aktualnej sytuacji na rynku polskim i ma na celu zwrócenie na nią uwagi oraz wywołanie dyskusji wokół tego tematu.

Filmik w ciągu tygodnia zyskał na YouTube ponad 50 tys. odsłon. SensiMedia jest odpowiedzialna za kreację i produkcję filmu.

SensiMedia to grupa młodych osób pasjonujących się produkcją filmową. Z początkiem 2012r. otworzyła własne studio filmowo-fotograficzne w Warszawie o nazwie Studio Sensi, a od 6 lat z powodzeniem realizuje filmy promocyjne, reklamowe i korporacyjne. Zajmuje się również realizacją wizji oraz wynajmem sprzętu filmowego. Na swoim koncie posiada produkcję telewizyjnej reklamy społecznej “NaCoMiTo” na zlecenie Fabryki Komunikacji. SensiMedia dotychczas współpracowała m.in. z takimi firmami jak Volvo, Pramerica, Dr Irena Eris, Hotele SPA Dr Irena Eris, DAX Cosmetics, RWE, Eurolot, Mercedes, Compensa oraz agencjami OS3 Multimedia, Defacto, To Pestka, Fabryka Komunikacji.

www.sensimedia.pl
www.studiosensi.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.