Wasa Sandwich partnerem Cracovia Maraton – Portal PR - 24PR
Wasa Sandwich partnerem Cracovia Maraton

18.04.2012 Kategoria: sponsoring. Autor: admin

Wasa, największy producent pieczywa chrupkiego w Polsce i na świecie, po raz kolejny postanowił połączyć idee zdrowego odżywiania z aktywnością fizyczną, i jako oficjalny Partner pojawi się podczas tegorocznego Cracovia Maraton.

Już w niedzielę, 22 kwietnia 2012 roku, wystartuje XI Cracovia Maraton, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Podczas zeszłorocznej edycji do Krakowa przyjechało blisko 5 tysięcy uczestników, nie tylko z kraju ale również z zagranicy. Pod Wawelem startowali już biegacze z 55 krajów, w tym reprezentanci Kenii, którzy zapewniają wysoki, sportowy poziom imprezy. Oprócz tego Cracovia Maraton jest największym maratonem pod względem udziału osób niepełnosprawnych. Zawodnicy, którzy przyjeżdżają na tę sportową imprezę, są polską elitą maratończyków na wózkach. Dla wszystkich uczestników biegu oraz kibiców marka Wasa przygotowała smaczną i zdrową niespodziankę. Każdy, kto w niedzielę rano pojawi się pod Wawelem będzie miał okazję przygotować dla siebie śniadanie – kanapkę na bazie pieczywa Wasa. Natomiast wszyscy uczestnicy maratonu otrzymają pakiety startowe, w których znajdą produkty Wasa, w tym Wasa Sandwich.

Wasa Sandwich to smaczne, zdrowe i przede wszystkim gotowe do spożycia „w biegu” kanapki. Składają się na nie dwie kromki chrupkiego pieczywa (żytniego pełnoziarnistego lub pszennego) z dodatkiem serka o różnych smakach: naturalnym, z ziołami, pomidorami i bazylią, papryczką chilli oraz ze szczypiorkiem. Każda kanapka jest niezastąpioną przekąską w wielu codziennych sytuacjach: podczas podróży, w drodze do pracy, szkoły czy na uczelnię. Zaspokoi również głód między posiłkami a nawet zastąpi śniadanie, którego rano nie zdążyło się zjeść. Wasa Sandwich jest doskonałą ofertą dla osób szukających szybkich i gotowych przekąsek, które jednocześnie stanowią wartościowy składnik codziennej diety.

Popierając idee łączenia aktywności fizycznej ze zdrowym stylem odżywiania, Wasa pojawi się również jako jeden ze Sponsorów Biegu Dookoła Zoo, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 21 kwietnia, oraz podczas czwartej edycji Silesia Marathon (03.05.12 r.)

Firma Wasa wchodzi w skład koncernu Barilla Bakery i jest największym producentem na rynku pieczywa chrupkiego na świecie. Koncern Barilla zatrudnia 18.000 pracowników, a obroty roczne wynoszą 4,2 miliarda Euro. Od ponad 130 lat koncern jest zarządzany przez rodzinę Barilla.

Sport Evolution Sp. z.o.o

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.