Wilczybilet.pl – zobacz, co Twój pracodawca o Tobie sądzi – Portal PR - 24PR
Wilczybilet.pl – zobacz, co Twój pracodawca o Tobie sądzi

19.04.2012 Kategoria: Kariera, STARTUP. Autor: CORE PR

Wilczybilet.plto nowy serwis internetowy, w którym pracodawcy mogą zamieścić referencje dotychczasowych pracowników. Od tej pory mogą oni konfrontować dokumenty aplikacyjne kandydatów z opiniami z poprzednich miejsc pracy, dzięki czemu zyskają większą wiedzę na temat osób, ubiegających się o zatrudnienie w ich firmie.

Wilczybilet.plto pierwszy w Polsce serwis, w którym pracodawcy mogą wymieniać się opiniami o pracownikach, z którymi współpracowali bądź nadal współpracują. Celem portalu jest uzyskanie maksymalnie dużej ilości informacji o kandydatach, ubiegających się o zatrudnienie w ich przedsiębiorstwie. Serwis oczywiście chroni pracowników przed oczerniającymi opiniami i służy pomocą prawną, by wyjaśnić kwestie nie mające uzasadnienia w rzeczywistości.

Wystawianie cenzurek firmom przez pracowników jest w Internecie na porządku dziennym. Często są to opinie anonimowe i bardzo negatywne, przez co cierpi wizerunek pracodawców. Zainspirowało to nas do przygotowania serwisu, w którym ocenie podlegać będą pracownicy. Oczywiście, naszym głównym celem jest to, aby referencje publikowane przez pracodawców były rzetelne i zgodne z rzeczywistością i tym Wilczybilet.pl będzie się charakteryzował. Jeżeli użytkownik znajdzie opinię o sobie, która wg niego jest krzywdząca, dołożymy wszelkich starań, aby sprawę wyjaśnić. Chcemy, aby nasz serwis był narzędziem uzupełniającym działania specjalistów human resources, a więc najważniejszy jest pełen profesjonalizm – mówi Sebastian Bazylak, PR manager Wilczybilet.pl.

Osoby prywatne, aby sprawdzić, jakie referencje zostały im wystawione przez dotychczasowych pracodawców w serwisie Wilczybilet.pl muszą opłacić roczny abonament w wysokości 19 zł. Pracodawcy, za promocyjną cenę 99 zł, uzyskują roczną możliwość zamieszczania i wyszukiwania ocen o swoich byłych, obecnych bądź potencjalnych pracownikach.

Wilczybilet.pl to pierwszy w Polsce serwis internetowy, z którym można znaleźć referencje dotyczące pracowników. Pracodawcy, dzięki rocznemu abonamentowi, mogą zamieszczać w nim opinie o swoich pracownikach jak również odnaleźć oceny kandydatów, ubiegających się o stanowisko w ich przedsiębiorstwie.

CORE PR

Od redakcji portalu 24PR.pl

PS. Z przyjemnością wysłuchamy Państwa komentarzy na ten temat – Redakcja portalu 24pr.pl

24pr@24pr.pl

dyskusja na GoldenLine

wpis na Facebooku

 

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.