Zmiany w Monday PR – Portal PR - 24PR
Zmiany w Monday PR

24.04.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Rozwój Monday PR oraz znaczące inwestycje w wiedzę i kompetencje pracowników zaowocowały szeregiem awansów w agencji – w kwietniu aż 9 osób otrzymało promocję na wyższe stanowiska.

Magdalena Skarżyńska, która dotychczas pracowała jako Senior Account Manager, objęła stanowisko Account Directora i opiekę nad trzema działami Monday PR: Corporate Communication, Advanced Technology i Consumer&Business. Odpowiada za jakość i efektywność pracy zespołów PR ze szczególnym uwzględnieniem kluczowych klientów agencji. Nowa Account Director odpowiada także za dział szkoleń agencji. Z kolei Eliza Łapka, dotychczasowy Junior Account Manager, awansowała na stanowisko Account Managera. Zespół specjalizujący się w komunikacji korporacyjnej, którego jest szefową, powiększył się o dwie nowe osoby. Adam Kozłowski, który pełnił dotąd funkcję Junior Account Managera, także awansował na stanowisko Account Managera i został szefem działu Consumer&Business, prowadzonego dotąd przez Magdalenę Skarżyńską.

To nie wszystkie awanse w Monday PR. Marianna Hoszowska objęła stanowisko Senior Account Executive, a Krzysztof Rygiel i Marcin Lisiak pracują obecnie na stanowiskach Account Executive’ów. Trzy osoby awansowały również na stanowiska Junior Account Executive’ów, są to: Patrycja Polakiewicz-Sobczuk, Alicja Lesiakowska oraz Patrycja Kutelska.

Zmiany nastąpiły także w dziale marketingu agencji – Juliusz Jagiełło awansował na stanowisko Junior Account Executive a do zespołu dołączyła Monika Dąbrówka jako Marketing Assistant.

Obecnie w Monday PR pracują 23 osoby.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.