Agencja El Padre wzmacnia dział New Business – Portal PR - 24PR
Agencja El Padre wzmacnia dział New Business

11.05.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego do zespołu El Padre dołączyła Joanna Wankiewicz obejmując stanowisko New Business Manager.

Joanna Wankiewicz swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując, m.in. w Agencji Reklamowej Radio 5, IT- Service, Radiu Kolor oraz magazynie Trendy Art Of Living. W tym ostatnim jako specjalista ds. reklamy zajmowała się , m.in. aktywnym pozyskiwaniem klientów i utrzymywaniem z nimi stałej współpracy oraz sprzedażą powierzchni reklamowych. Podobnie jak w swoich ostatnich miejscach pracy, w El Padre odpowiada za new business.

Asia jest absolwentką Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie, gdzie uzyskała dyplom na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Interesuje się reklamą, sportem i psychologią.

„New Business Manager to stanowisko, które wymaga posiadania takich cech charakteru jak pracowitość, zorientowanie na osiągnięcie wyznaczonego celu, łatwość nawiązywania kontaktu, rzetelność – Asia posiada te wszystkie zalety. Dodatkowo jest osobą energiczną, pełną wewnętrznego ciepła, z dużym poczuciem humoru i pozytywnie nastawioną do życia – dlatego cieszymy się, że dołączyła do naszego zespołu” – mówi Paweł Lewicki, Wiceprezes Zarządu El Padre odpowiedzialny w agencji za New Business i Client Service.

El Padre

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.