Akcja „Kocham Polskę” trwa – Portal PR - 24PR




Akcja „Kocham Polskę” trwa

01.05.2012 Kategoria: CSR, Kampania. Autor: admin

Rozpoczął się kolejny etap kampanii „Kocham Polskę” organizowanej przez firmę Samsung. Każdy kto wczoraj pojawił się na niezwykłym meczu Gwiazd Polski i Ukrainy rozgrywanym na Stadionie Narodowym mógł przyłączyć się do akcji, wpisując za co kocha Polskę na wielkiej konstrukcji z liter tworzących napis „♥ Polska”. Była to jednocześnie okazja spotkania z ambasadorem akcji, Maciejem Szczęsnym.

„♥ Polska” po raz pierwszy razem

Dotychczas wielkie pojedyncze litery ustawione były w centrach 5 największych miast Polski. Ich mieszkańcy przez dwa tygodnie mogli wpisywać na nich za co kochają swój kraj. Wczoraj litery po raz pierwszy stanęły razem, tworząc wielki napis „♥ Polska”. Każdy, kto tego dnia odwiedził Stadion Narodowy, aby obejrzeć mecz gwiazd Polski i Ukrainy, mógł dopisać swoje wyznanie informujące za co kocha Polskę. Nietypowa konstrukcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem

Swoje wpisy na literach zostawiały całe rodziny, które odwiedziły Stadion Narodowy. To dowód, że Polacy mają tysiące powodów, aby kochać swój kraj i chcą się dzielić pozytywnymi emocjami z innymi – powiedział Olaf Krynicki, PR Manager firmy Samsung, organizatora akcji. Cieszymy się, że nasza akcja angażuje tak wiele osób – dodał.

Spotkanie z Maciejem Szczęsnym

Wczorajsze wydarzenie było także okazją, do tego, aby spotkać się z ambasadorem kampanii „Kocham Polskę” Maciejem Szczęsnym. Były bramkarz Reprezentacji Polski w Piłkę Nożną chętnie pozował do zdjęć i sam napisał za co kocha swój kraj. Zaangażowałem się w akcję firmy Samsung „Kocham Polskę za”, ponieważ to bardzo ciekawa inicjatywa, skłaniająca do chwili refleksji i zastanowienia się dlaczego i za co kochamy nasz kraj – powiedział Maciej Szczęsny. To ważne, szczególnie w codziennym zabieganiu i przy tym tempie życia jakie obecnie prowadzimy. Wierzę, że jesteśmy narodem, który – nawet jeśli czasem trochę narzeka – ma tysiące powodów, dla których kocha Polskę. Tę miłość widać szczególnie w wyjątkowych chwilach, podczas których umiemy się zjednoczyć w imię wielkiej sprawy czy idei – dodał.

Litery na barce, wpisy na stronie, flaga w centrum Warszawy

W najbliższym czasie konstrukcja z liter będzie wyeksponowana na specjalnej barce, która będzie pływać po Wiśle. Jednocześnie każdy kto nie miał okazji złożyć swojego wpisu na literach z wyznaniem za co kocha Polskę, może to zrobić, odwiedzając stronę kampanii www.kochampolskeza.pl. Finalnie wszystkie wpisy utworzą wielką biało-czerwoną flagę, która w czerwcu zostanie wyeksponowana w centrum Warszawy.

Podobne wpisy:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.