Aplikacja tuba.FM na smartfony blackberry – Portal PR - 24PR
Aplikacja tuba.FM na smartfony blackberry

23.05.2012 Kategoria: Tablety, Telefony. Autor: admin

Aplikacja tuba.FM inteligentnie dobiera muzykę do gustu użytkownika, podpowiadając nazwy wykonawców i gatunków muzycznych. W ten sposób daje nieograniczone możliwości słuchania każdego rodzaju muzyki, dopasowanej do aktualnego nastroju. Jest przy tym prosta, przyjazna w obsłudze i darmowa.

Tuba.FM na smartfony BlackBerry oferuje dostęp do kilkudziesięciu najlepszych stacji gatunkowych typu Rock, Pop, Dance, Hip-Hop, Polskie Przeboje, Best of ’70, ’80 i ’90, kilkuset kanałów grających wyłącznie przeboje najpopularniejszych artystów, a także tysięcy stacji radiowych z muzyką wybraną przez internautów. Poprzez aplikację można też słuchać stacji dobrze znanych z eteru – Radia Złote Przeboje, TOK FM i Roxy.

Po stworzeniu konta i zalogowaniu się do tuba.FM, z poziomu smartfonu można również zakładać i edytować własne, autorskie stacje z muzyką ulubionych wykonawców. W ramach edycji stacji dostępne są opcje dodawania i usuwania artystów, a także blokowania pojedynczych utworów. Użytkownicy mogą dodawać kanały do ulubionych lub polecać je znajomym – na Facebooku, przez email lub platformę komunikacyjną BlackBerry Messenger.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna wyłącznie w polskiej wersji językowej. To pierwsza tego typu aplikacja w gronie BBM Connected Apps, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników BlackBerry App World. Aplikacja została wyprodukowana na zlecenie Grupy Radiowej Agory przez firmę Proget, przy współpracy z polskim oddziałem firmy Research In Motion – producenta rozwiązań BlackBerry.

Aplikację tuba.FM na smartfony BlackBerry można pobrać bezpłatnie ze sklepu BlackBerry App World.

Tuba.FM dostępna jest na www.tuba.FM oraz na wszystkich najpopularniejszych platformach mobilnych, w tym m.in. na smartfonach z systemem Android, Symbian i Bada, a także na smartfonach iPhone oraz tabletach iPad.

Tuba.FM to pierwszy serwis w Polsce, który umożliwia tworzenie w internecie unikalnych stacji radiowych i dzielenie się nimi ze znajomymi. Ruszył w październiku 2007 r., a w roku 2010 otrzymał główną nagrodę konkursu Media Trendy 2010 za innowację w mediach. Obecnie oferuje kilkaset gotowych stacji gatunkowych oraz muzycznych, a także kilkadziesiąt tysięcy stacji stworzonych przez internautów, i daje możliwość zakładania kolejnych własnych kanałów. Więcej: www.tuba.FM.

Firma Research In Motion (RIM), światowy lider innowacyjności w komunikacji bezprzewodowej, zrewolucjonizowała branżę telefonii komórkowej, wprowadzając na rynek w roku 1999 rozwiązanie BlackBerry®. Obecnie z produktów i usług BlackBerry korzystają miliony klientów na całym świecie, którzy chcą pozostawać w kontakcie z ważnymi ludźmi i informacjami przez cały dzień. Założona w roku 1984 firma RIM ma siedzibę główną w Waterloo w kanadyjskiej prowincji Ontario, a działalność prowadzi w Ameryce Północnej, Europie, regionie Azji i Pacyfiku oraz w Ameryce Łacińskiej. Firma RIM jest notowana na rynku akcji NASDAQ (NASDAQ: RIMM) oraz na Giełdzie w Toronto (TSX: RIM).

Biuro prasowe Agory S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.