BNP Paribas rozpoczyna rekrutację do programu stażowego Young Sales Forces – Portal PR - 24PR
BNP Paribas rozpoczyna rekrutację do programu stażowego Young Sales Forces

07.05.2012 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Young Sales Forces to nowy program stażowy BNP Paribas Banku, który rozpocznie się już 1 lipca 2012. Osoby wybrane do uczestnictwa w programie będą miały okazję zdobyć doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży produktów bankowych skierowanych do klientów detalicznych i biznesowych.

Uczestnicy programu, w ramach wybranej ścieżki będą rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe, pogłębiać wiedzę z zakresu produktów bankowych oraz zdobywać doświadczenie w pracy z klientem.

– Program Stażowy Young Sales Forces jest dedykowany dla osób, które planują związać swoją przyszłość zawodową z bankowością, a w szczególności z pracą z klientem indywidualnym lub biznesowym. W wykonywaniu codziennych zadań stażyści będą mogli liczyć na wsparcie mentora, jak również coacha HR, który na bieżąco będzie dokonywał oceny realizacji celów i postępów w rozwoju uczestnika – mówi Agnieszka Gołąb-Stanikowska, specjalista ds. rekrutacji i rozwoju zawodowego w BNP Paribas Banku, odpowiedzialna za program Young Sales Forces.

Staż składa się z trzech ścieżek, które trwają 7, 9 lub 12 miesięcy. Bank w ramach programu zapewnia szkolenia sprzedażowe, a także rotację na poszczególnych stanowiskach. Udział
w programie stanowi, w zależności od dokonanego na etapie rekrutacji wyboru, przygotowanie do pracy w poniższych segmentach: w segmencie klienta indywidualnego (staż 7- miesięczny), w segmencie klienta firmowego (staż 9-miesięczny), w obszarze sprzedaży Cash Management (staż 12-miesięczny) oraz w obszarze Finansowania Handlu (również 12 miesięcy).

Program rozpocznie się 1 lipca 2012 r., jego uczestnicy będą odbywać staż w oddziałach banku, Centrach Finansowych oraz Centrach Obsługi Średnich i Dużych Przedsiębiorstw w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. Do Young Sales Forces mogą się zgłaszać studenci V roku lub absolwenci z tytułem magistra studiów z zakresu bankowości, finansów, ekonomii lub prawa. Bank szuka przede wszystkim osób, które mają predyspozycje i chcą podjąć pracę w obszarze sprzedaży. Proces rekrutacji składa się z trzech etapów, termin nadsyłania aplikacji mija 31 maja 2012 r.

Więcej informacji na stronie: http://www.bnpparibas.pl/kariera/program-stazowy-young-sales-forces.htm.

BNP Paribas Bank Polska SA należy do grupy BNP Paribas, wiodącej europejskiej instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. BNP Paribas zatrudnia blisko 200 tys. osób w 80 krajach. Grupa prowadzi działalność w zakresie m.in. bankowości detalicznej, korporacyjnej, inwestycyjnej oraz zarządzania aktywami i majątkiem.

BNP Paribas Bank Polska SA jest bankiem uniwersalnym. Klientom indywidualnym oferuje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredytowe, klientom firmowym dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.