Fabryka Idei dla Galerii Mokotów – Portal PR - 24PR
Fabryka Idei dla Galerii Mokotów

24.05.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Zakupy w towarzystwie profesjonalnego stylisty mogą od maja robić Klienci Galerii Mokotów. I to zupełnie bezpłatnie. Wystarczy on-line zapisać się na konsultację. Usługę personal shopper w Galerii koordynuje agencja Fabryka Idei.

Galeria oferuje swoim Klientom indywidualne 1,5 godzinne spotkania ze stylistą. W celu zapisania się na jedno z nich, należy zabukować termin w kalendarzu umieszczonym na www Galerii oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Chętni określają w nim, co chcieliby kupić oraz jakim budżetem dysponują.

W robieniu zakupów Klientom doradzają profesjonalni styliści. Ich doświadczenie oparte jest na pracy w środowisku show biznesu. Na co dzień współpracują również z Klientami indywidualnymi oraz biznesowymi.

Galeria Mokotów cieszy się w Warszawie opinią ‚fashion leadera”, dlatego zależało nam, aby Klienci mogli korzystać z pomocy profesjonalnego stylisty. W ten sposób pomagamy im czerpać z zakupów przyjemność i satysfakcję – mówi Katarzyna Sudoł, prezes agencji Fabryka Idei, koordynującej projekt – Telewizyjne show, w których profesjonaliści pomagają odnaleźć swój styl

Fabryka Idei Sp. z o. o.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.