Gala ART & FASHION NIGHT w hotelu Sofitel Victoria – Portal PR - 24PR
Gala ART & FASHION NIGHT w hotelu Sofitel Victoria

16.05.2012 Kategoria: Imprezy, Moda. Autor: admin

We wtorkowy wieczór 15 maja o godz. 19.30 w Hotelu Sofitel Victoria odbyła się po raz pierwszy gala ART & FASHION NIGHT. Jest to nowe wydarzenie na scenie warszawskich eventów, które w nowoczesnym stylu połączyło świat mody, sztuki i biznesu.

Pomysłodawcami oraz organizatorami wieczoru byli ORCHIDEA GROUP, COMMFORTPR oraz Sofitel Warsaw Victoria, dzięki którym blisko 400 gości miało szansę zobaczyć sztukę tworzenia eventów.

Cały koncept gali czyli muzyka, dźwięk, choreografia, pokaz multimediów, obsługa PR zostały zaprojektowane i stworzone przez zespół obu wyżej wymienionych firm. Dzięki zaangażowaniu hotelu Sofitel Warsaw Victoria, wydarzenie odbyło się w wyjątkowym i prestiżowym miejscu.

Galę poprowadziła Dorota Wellman, która jak zwykle stworzyła niepowtarzalną atmosferę podczas eventu.

Wieczór uświetniła prezentacja kolekcji MAX MARA do której włosy i makijaż przygotował SEBASTIAN KAŹMIERCZAK ATELIER. Po prezentacji odbył się koncert Nicka Sincklera. Wieczór wzbogacił pokaz obrazów Jakuba Dominika z galerii Bellotto.

Po części oficjalnej goście mieli okazję skosztować wyszukanych potraw Macieja Majewskiego szefa kuchni hotelu Sofitel Warsaw Victoria. W menu znalazły się miedzy innymi: ostrygi z mirin i wasabi, mus avocado z marynowanymi małżami Świętego Jakuba.

Na zakończenie gali ART & FASHION NIGHT goście otrzymali zaproszenia do Centrum Coachingu Armena Mekhakyan, upominki od hotelu firmy L’OCCITANE, vouchery do Sebastian Kaźmierczak Atelieroraz prezenty od firm Orchidea Group i Commfortpr dla których ta gala była również ukoronowaniem fuzji.

PARTNERAMI WYDARZENIA BYLI:

TSE www.tse.com.pl

PCF PowierzaFamilyCompany

audiofriQ nagłośnienia inteligentniej

Sofitel Wrocław

Sofitel Grand Sopot

Galeria Bellotto

 

Portal 24PR.pl był Patronem medialnym eventu

Commfort Group

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.