Jolanta Bigus nowym Dyrektorem Marketingu w Oriflame Poland – Portal PR - 24PR
Jolanta Bigus nowym Dyrektorem Marketingu w Oriflame Poland

21.05.2012 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Jolanta Bigus dołączyła do zespołu Oriflame Poland na stanowisku Dyrektora Marketingu. Będzie odpowiedzialna za kreowanie i wdrażanie strategii marketingowej Oriflame w Polsce.

Jolanta Bigus związana jest z branżą kosmetyczną od ponad 14 lat. Doświadczenie i ogromną wiedzę zdobywała w firmie Coty Poland, gdzie była odpowiedzialna za budowanie strategii dla kosmetyków kolorowych, kategorii zapachów oraz produktów toaletowych, głównie marki Adidas. Ostatnio zajmowała się sektorem zapachów, który w przeciągu 4 lat znacząco wzrósł i uzyskał najwyższe udziały rynkowe w tym sektorze.

Jolanta Bigus Wolny czas lubi spędzać ze swoją córką Matyldą i przyjaciółmi. Chętnie podróżuje oraz aktywnie spędza czas na powietrzu.

„Bardzo się cieszę, że dołaczyłam do zespołu Oriflame Poland. Mam możliwość wykorzystania mojego doświadczenia zawodowego, aby konsekwentnie realizować strategię umacniania pozycji firmy na rynku polskim.” – dodaje Jolanta Bigus

W Oriflame Poland będzie odpowiedzialna za wdrażanie strategii marketingowych, planowanie kampanii reklamowych, a także rozwój i wsparcie sprzedaży na rynku polskim. Jolanta Bigus zastąpi Małgorzatę Cecherz-Kowalską, która postanowiła kontynuować swoją karierę poza strukturami firmy.

Point of View Sp. z o. o.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.