KaMap – pierwsza polska nawigacja turystyczna na Androida – Portal PR - 24PR
KaMap – pierwsza polska nawigacja turystyczna na Androida

11.05.2012 Kategoria: MOTO, Technologie. Autor: admin

Na początku maja przedstawiony został program KaMap AN na Androida. KaMap to system nawigacji turystycznej GPS składający się z oprogramowania oraz map turystycznych, podobnych do popularnych map papierowych.

KaMap znany był dotychczas z pracy na nawigacjach samochodowych oraz komputerach. Nowy program na Androida jest intuicyjny i łatwy w użyciu, m.in. wskazuje położenie turysty na mapie, umożliwia nawigowanie wzdłuż wyznaczonej trasy i nanoszenie punktów użytkownika. Program dostępny jest w sklepie Google Play (Android Market). Mapy w systemie KaMap obejmują większość powierzchni Polski, w tym najważniejsze rejony turystyczne. Wszystkie dostępne mapy można pobrać w programie KaMap AN, za darmo zainstalować oraz przetestować. Wydawcami map do KaMap są grupy Galileos i CartoMedia.

Z KaMap każdy może nosić nawigację turystyczną w swojej kieszeni.

Źródło informacji: Zaksoft

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.