Lenovo G580 z procesorem Ivy Bridge w Polsce – Portal PR - 24PR
Lenovo G580 z procesorem Ivy Bridge w Polsce

08.05.2012 Kategoria: Komputery. Autor: admin

Firma Lenovo zapowiedziała wprowadzenie 10 maja do sprzedaży w Polsce nowych notebooków z serii G580 z ekranem HD o przekątnej 15,6” cala. Notebooki oferują doskonałą jakość w przystępnej cenie, jednak to co wyróżnia ten sprzęt najbardziej to przede wszystkim potężna konfiguracja techniczna w oparciu o procesory trzeciej generacji Intel Core i7 z technologią Ivy Bridge.

Sprzęt jest wyposażony w wiele przydatnych funkcji jak OneKey® Rescue System do łatwego tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych oraz funkcję rozpoznawania twarzy VeriFace. Nowy IdeaPad oferuje również wytrzymałą konstrukcję i wygodną klawiaturę AccuType.Notebook wykorzystuje certyfikat Lenovo Enhanced Experience, który zapewnia szybki start systemu.

„Nasze nowe notebooki dla konsumentów to produkty odważne, wyznaczające nowe standardy innowacyjności i stylu w tym segmencie” — powiedział Andrzej Sowiński, dyrektor generalny Lenovo Polska. „Pod względem technicznym notebooki wyróżniają się przede wszystkim zastosowaniem nowego procesora trzeciej generacji. Poza tym G580 zapewnia istotne funkcje multimedialne, a pod względem estetycznym wyróżnia się solidną obudową z metalowymi elementami oraz ciekawą kolorystyką. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe komputery zaspokoją oczekiwania użytkowników”.

Specyfikacja – podstawowe dane:

  • Procesor: Intel Core i7 3612QM+HM76
  • Pamięć: 4G
  • Dysk twardy: 750G 5400 rpm
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce graphics GT630M
  • System operacyjny: Win 7 Home Premium

Ceny i dostępność

Sprzęt jest dostępny w Polsce od 10 maja. G580 można nabyć u wybranych partnerów handlowych Lenovo w cenie od 2999 pln.

Firma Lenovo

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.