Multi Communications dla Magnesii – Portal PR - 24PR
Multi Communications dla Magnesii

21.05.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Multi Communications rozpoczęło współpracę z czeskim producentem wód mineralnych Magnesia. Agencja została zaproszona do pracy nad projektem przez Innovations Communications Group.

Działania Multi Communications obejmują media relations, w tym wysyłkę kreatywną, współpracę z ekspertem oraz doradztwo strategiczne w zakresie kreowania wizerunku. Projekt będzie prowadzony w dziale Consumer Communications Unit przez zespół Małgorzaty Kink (account manager). Agencja została zaproszona do współpracy przez Innovations Communications Group – grupę marketingu zintegrowanego, odpowiadającą za planowanie mediów, kreację i działania w internecie.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do portfolio naszych klientów dołączyła kolejna marka z branży FMCG, co pozwala nam nieustannie poszerzać doświadczenie
w zakresie pracy z klientami z tego sektora. Magnesia jest stosunkowo nowym produktem – naszymi działaniami chcemy przyczynić się do jej popularyzacji na polskim rynku –
mówi Dorota Bieniek-Kaska, PR Department Director w Multi Communications.

Producent wody mineralnej Magnesia – Karlowarskie Wody Mineralne – obecnie produkują naturalne wody mineralne Mattoni, Magnesia, naturalną wodę źródlaną Aquila oraz kilka rodzajów wód smakowych i herbat mrożonych. Reagując na potrzeby rynku i nowe wymagania konsumentów, nieustannie poszerzają portfolio swych produktów. W dystrybucji w Polsce Magnesia jest dostępna w postaci gazowanej, lekko gazowanej i niegazowanej oraz w 4 wariantach smakowych.

Multi Communications Sp. z o.o.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.