Nowa osoba w zespole SALES LINK – Portal PR - 24PR
Nowa osoba w zespole SALES LINK

07.05.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Do zespołu agencji field marketingowej SALES LINK dołączył Piotr Kubiak, który objął stanowisko Head of Copy. Do jego obowiązków należy m.in. tworzenie koncepcji i scenariuszy kampanii realizowanych przez agencję oraz copywriting.

Piotr Kubiak ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży reklamowej. Przed dołączeniem do zespołu SALES LINK związany był m.in. z agencjami JUST, Graphos (obecnie GPD) i TEQUILA. Zaangażowany przede wszystkim w działania dla firm z sektora motoryzacyjnego, piwnego oraz farmaceutycznego, jednak – w związku z bogatym doświadczeniem zawodowym – portfolio jego projektów jest zdecydowanie szersze. Piotr pracował również jako dziennikarz radiowy. W wolnym czasie jeździ na rolkach, wykonuje z drewna lalki teatralne, pisze baśnie.

SALES LINK

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.