Nowe osoby w Multi Communications – Portal PR - 24PR
Nowe osoby w Multi Communications

11.05.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Multi Communications powiększyło grono swoich konsultantów. Do agencji dołączyły kolejne osoby: Sylwia Pawlina, który objęła stanowisko Account Managera, Agata Nowicka – na stanowisku Junior Account Manager oraz Dorota Tobiasz i Artur Antonowicz jako Account Manager Assistant.

Sylwia Pawlina, objęła stanowisko Account Managera w dziale Corporate & Business Communications, który realizuje projekty m.in. dla ING Życie i ING PTE. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w Provident Polska, Citi Handlowy i w British American Tobacco. Jako PR konsultant obsługiwała także zewnętrzne biura prasowe British Airways pełniąc funkcję rzecznika prasowego linii lotniczych w Polsce.

Nowym pracownikiem działu Corporate & Business Communications jest również Agata Nowicka. Jako Junior Account Manager odpowiada za obsługę m.in. GlaxoSmithKline i firmy Reckitt Benckiser. Do jej zadań należy również komunikacja wewnętrzna w Multi Communications. Agata Nowicka swoje doświadczenie zdobywała w Organizacji Narodów Zjednoczonych w Genewie oraz w agencji Omega Communication.

Do działu Corporate & Business Communications dołączyła także Dorota Tobiasz. Jako Account Manager Assistant wspiera zespół obsługujący globalnego opaeratora logistycznego – firmę DB Schenker. Dorota Tobiasz doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w redakcji „Przekroju” i w wydawnictwie BC Edukacja.

Artur Antonowicz został nowym Account Manager Assistant w dziale Consumer Communications, gdzie wspiera obsługę projektu HTC. Antonowicz doświadczenie zdobywał podczas pracy m.in. w Polskiej Telefonii Cyfrowej oraz P4.

– W związku z ciągłymi rozwojem firmy i stawianymi wyzwaniami przez obecnych, jak i nowych klientów, cały czas prowadzimy nabór specjalistów PR. Zależy nam na tym, aby oferować współpracującym z nami firmom, jak najlepszy serwis oraz profesjonalne doradztwo w zakresie zintegrowanej komunikacji marketingowej – mówi Dorota Bieniek-Kaska, PR Department Director w Multi Communications.

Multi Communications to jedna z największych i najbardziej doświadczonych agencji public relations z Polsce. Obecnie obsługuje kilkudziesięciu klientów z różnorodnych branż – m.in. finansowej, FMCG, logistycznej, farmaceutycznej, medycznej czy technologicznej.

Multi Communications Sp. z o.o.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.