Nowy klient agencji 5tkaPR – Portal PR - 24PR
Nowy klient agencji 5tkaPR

24.05.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

5tka PR & Marketing Szeptany nawiązała współpracę z warszawską restauracją Pari Pari (www.paripari.pl) serwującą kuchnię europejska, agencja odpowiedzialna będzie za prowadzenie relacji z mediami i social media.

Agencja poprowadzi profil firmy na Facebooku, zajmie się media relations i działaniami wspierającymi komunikację. Projekt nadzoruje Aneta Walęga – Senior Account Manager oraz Anna Wąsowska Account Executive. Umowa podpisana jest na okres czterech miesięcy z możliwością przedłużenia. Klient został pozyskany w drodze działań handlowych agencji.

PariPari to miejsce, gdzie kuszący zapach świeżo wypiekanych bagietek spotyka się z czarem paryskich uliczek.
Niewielka, acz klimatyczna restauracja urządzona w stylu francuskiej brasserie. Powstała z myślą o tych, którzy po zakupowych trudach pragną zjeść coś świeżo przyrządzonego i nietuzinkowego w iście paryskim klimacie.

Agencja 5tka PR & Marketing Szeptany

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.