Ogilvy Action dla marki FORD – Portal PR - 24PR
Ogilvy Action dla marki FORD

30.05.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Ogilvy Action realizuje kolejny projekt dla marki FORD. Agencja odpowiada za adaptację projektów graficznych reklam prasowych, a także za przygotowanie koncepcji i realizację reklamy radiowej dla modelu Ford Transit. Kampania pod hasłem „Ford Transit. Maszyna do oszczędzania pieniędzy” trwa od kwietnia 2012 roku.

Trwająca kampania ma na celu zwiększenie sprzedaży modelu Ford Transit. Główny przekaz akcji – „Ford Transit to oszczędność: oszczędzasz przy zakupie, tankowaniu, serwisie i finansowaniu”kierowany jest głównie do właścicieli małych przedsiębiorstw wszystkich branż, dla których samochód dostawczy jest niezbędny w prowadzeniu biznesu.

Zarówno prasowe, jak i radiowe przekazy przekonują konsumentów do oszczędzania, które zaczyna się już przy zakupie modelu Ford Transit, dostępnego obecnie z wyjątkowym rabatem od 19 000 PLN w ofercie dla każdego biznesu. Posiadanie Forda Transita oznacza także:

oszczędność przy tankowaniu. Nowe silniki Duratorq zapewniają niższe zużycie paliwa, już od 6,55 l/100 km i rzadsze wizyty na stacjach benzynowych

oszczędność przy serwisie. Wydłużony do 50 000 km lub 2 lat okres między przeglądami to niższe koszty eksploatacji.

Do zakupu Forda Transita zachęca przedsiębiorców niestandardowa idea kreatywna zabawnego porównania samochodu dostawczego z rowerem. Koncept podkreśla, że oszczędzanie na przewożeniu towarów nie musi oznaczać przesiadania się na alternatywne środki transportu takie jak rower. Wystarczy skorzystać z obecnej oferty Forda Transita, żeby odczuć ulgę w kosztach.

Wszystkie layouty wykorzystywane w kampanii są autorstwa Ogilvy Action. Akcja wspierana jest także komunikacją w internecie, zrealizowaną przez agencję Wunderman. Za zakup mediów odpowiedzialny był dom mediowy Mindshare.

Ogilvy Action

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.