TEQUILA w miejskim stylu dla Maxwell House – Portal PR - 24PR
TEQUILA w miejskim stylu dla Maxwell House

11.05.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

„Bez przerwy nagrody za kody!” to hasło nowej kampanii, przygotowanej przez Kraft Foods Polska S.A. oraz agencję kreatywną TEQUILA dla marki Maxwell House. Centralnym punktem działań jest promocja konsumencka, w której do wygrania są termokubki, designerskie saszetki oraz holenderskie rowery. Akcja promocyjna rozpoczęła się 7 maja i potrwa do 30 września 2012 roku.
„Maxwell House trzyma rękę na pulsie miasta, dlatego w prowadzonych przez TEQUILA działaniach nacisk został położony na typowo miejskie i designerskie akcenty. Kampania skierowana jest do grupy młodych ludzi, którzy żyją aktywnie i podążają za najnowszymi trendami. Nagrody natomiast – rowery miejskie, designerskie termokubki w nowej odsłonie graficznej czy saszetki marki HO::LO – w pełni oddają styl marki. Dodatkowo, w ramach prowadzonych działań, nawiązana została współpraca z portalem Traseo.pl. Na stronie internetowej dedykowanej kampanii www.bezprzerwy.com będzie można znaleźć mapę z aktualnymi trasami rowerowymi” – podkreśla Magdalena Holubicka, zarządzająca promocją po stronie Kraft Foods.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy kupić kawę Maxwell House w promocyjnym opakowaniu i wysłać SMS-em kod spod etykiety lub zarejestrować go na www.bezprzerwy.com. Do wygrania jest łącznie 10300 termokubków, 1030 saszetek HO::LO i 103 holenderskie rowery marki BATAVUS.

TEQUILA jest autorem idei kreatywnej kampanii. Agencja odpowiada ponadto za przygotowanie materiałów POS, projekt strony internetowej, a także komunikację kampanii na profilu marki na Facebooku:

Kampania „Bez przerwy nagrody za kody!” jest kontynuacją działań realizowanych dla marketera od 2010 roku w ramach platformy „Maxwell House – Z Tobą bez przerwy”. TEQUILA opracowała
i wdrożyła wówczas ogólnopolską, lifestyle’ową kampanię „Z Tobą bez przerwy”, która rozpoczęła proces relaunchu marki Maxwell House.

TBWA \ TEQUILA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.