„Śnieżka” ma e-rzecznika! – Portal PR - 24PR
„Śnieżka” ma e-rzecznika!

11.06.2012 Kategoria: Biznes, media. Autor: redpen

W maju rozpoczął działalność e-rzecznik Fabryki Farb i Lakierów „Śnieżka”. Udzieli on merytorycznego wsparcia użytkownikom największych polskich forów o tematyce budowlanej i wnętrzarskiej.

–  W internecie pojawia się mnóstwo pytań o produkty Śnieżki i nie tylko – mówi Łukasz Dobrowolski, Dyrektor ds. Marketingu FFiL Śnieżka SA – Wiele pytań dotyczących branży farb i lakierów pozostawało do tej pory bez odpowiedzi – dodaje. Informacji oraz porad w sieci szukają zarówno profesjonalni wykonawcy, jak i amatorzy. Dzięki e-rzecznikowi wszyscy mogą liczyć na otrzymanie rzetelnych informacji i porad.

Internetowy rzecznik „Śnieżki” będzie odpowiadał na pytania zawarte w publicznie dostępnych wątkach, a także na bezpośrednie wiadomości wysyłane do niego przez zainteresowanych. Jego pomoc dotyczyć będzie nie tylko produktów firmy, ale także kwestii remontowo-budowlanych oraz inspiracji i trendów w projektowaniu wnętrz.

Zapraszamy do dyskusji i zadawania pytań!

Podobne wpisy:

Tagi: , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.