„Świr i apokalipsa wg kretyna“ dostępna już w sprzedaży internetowej – Portal PR - 24PR
„Świr i apokalipsa wg kretyna“ dostępna już w sprzedaży internetowej

27.06.2012 Kategoria: Ksiązki. Autor: SISU

Miłośnicy literatury mogą poczuć się dopieszczeni- wydawnictwo Poligraf wydało najnowszy zbiór opowiadań Jerzego Alta pt.: “Świr i apokalipsa wg kretyna“. Pozycję można już nabyć za pośrednictwem Internetu i nie tylko.

Wiosną tego roku nakładem wydawnictwa Poligraf ukazała się nowa książka Jerzego Alta „Świr i apokalipsa wg kretyna“. Jest to zbiór opowiadań o rozterkach współczesnego Don Kichota, który konfrontuje swoje sny i marzenia z rzeczywostością. Narrator zabiera czytelnika w podróż po własnym, wielowymiarowym i bogatym świecie, pełnym paradoksów, ironii, absurdów i niezwykłych zdarzeń.

Książkę od 24 maja można znaleźć w księgarniach tradycyjnych. Dostępna jest także w sprzedaży internetowej na portalach związanych z literaturą oraz w księgarniach on-line.

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.