Agata Dokurno Dyrektorem ds. Marketingu i PR B3System S.A. – Portal PR - 24PR
Agata Dokurno Dyrektorem ds. Marketingu i PR B3System S.A.

13.06.2012 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Zarząd B3System S.A. powołał p. Agatę Dokurno na stanowisko Dyrektora ds. Marketingu i PR. Z firmą B3System S.A. i branżą IT związana jest od ponad 9 lat.

W 2003 roku rozpoczęła pracę w B3System S.A. na stanowisku specjalisty ds. marketingu. W 2006 roku awansowała na stanowisko Dyrektora ds. Marketingu i Organizacji. Po zakończonym procesie połączenia z firmą COPI S.A. objęła stanowisko Partner Relations Managera. Obecnie, decyzją Zarządu pełni funkcję Dyrektora Działu Marketingu i PR.

Do zadań Dyrektor Marketingu i PR należeć będzie pełna koordynacja aktywności i kompleksowych działań w zakresie wizerunku firmy, strategii marketingowej, wsparcia sprzedaży, komunikacji, jak i bieżąca współpraca z Partnerami Handlowymi spółki.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.