Agencja Fashion PR rozpoczęła współpracę z marką MYS – Portal PR - 24PR
Agencja Fashion PR rozpoczęła współpracę z marką MYS

11.06.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Fashion PR rozpoczęła współpracę w zakresie działań Public Relations z wchodzącą na polski rynek marką butów MYS, czyli w pełni konfigurowalnego obuwia hand made z szeroką gamą wymiennych dodatków (www.mysshoes.pl). Agencja będzie odpowiedzialna za prowadzenie biura prasowego, media relations, realizację strategii komunikacyjnej, PR produktowy, oraz e-PR. W ramach zawartej początkiem czerwca umowy, kolekcja marki MYS będzie eksponowana w showroomie Fashion PR, mieszczącym się na ul. Chmielnej 21/3 w Warszawie. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Fashion PR to agencja Public Relations i największy showroom mieszczący się w centrum Warszawy. Agencja współpracuje z ponad 60 markami z branży odzieżowej, beauty oraz design. Do klientów Fashion PR należą m.in. Lee, Wrangler, Caterina, Camaieu, Luxottica Poland, Diverse, Esotiq, Adidas, Reebok, Stefanel, Gino Rossi, Vagabond oraz Venezia.

www.fashionpr.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.