Anna Niepiekło – Rzecznikiem Prasowym „Fundacji Kapucyńskiej im. bł. Aniceta Koplińskiego” – Portal PR - 24PR
Anna Niepiekło – Rzecznikiem Prasowym „Fundacji Kapucyńskiej im. bł. Aniceta Koplińskiego”

06.06.2012 Kategoria: Biuro prasowe. Autor: admin

Od czerwca br. funkcję rzecznika prasowego Fundacji Kapucyńskiej objęła Anna Niepiekło. Anna Niepiekło z Fundacją Kapucyńską związana jest od początku jej istnienia (tj. od 2010 roku).

Pracę z bezdomnymi rozpoczęła jako wolontariuszka w Jadłodajni na Miodowej w Warszawie. Obecnie odpowiada za kontakty z mediami, budowanie pozytywnych relacji z otoczeniem, a także za organizację eventów oraz koordynację projektów Fundacji, skierowanych do ubogich i bezdomnych.

Doświadczenie w kontaktach z mediami zdobyła pracując w telewizji ITV w Londynie. Wcześniej pracowała dla Regassan. Zajmowała się wówczas planowaniem i realizacją eventów w Centrum Konferencyjnym Królowej Elżbiety II i Westminster Central Hall. Współpracowała również z branżą finansową i modelingiem.

Stanowisko rzecznika prasowego Fundacji utworzone zostało ze względu na wzrost zainteresowania społeczeństwa i mediów problematyką bezdomności, a tym samym również działaniami Fundacji. Oprócz Anny Niepiekło do zespołu komunikacji z mediami dołączyły Katarzyna Chotkowska i Katarzyna Jankowska, a cały team PR wzmocniony został nowymi osobami wspierającymi fundację swoim doświadczeniem i entuzjazmem.

Działania mające na celu ułatwienie mediom kontaktu z Fundacją są kolejnym krokiem przed planowaną kampanią promocyjną, której twarzą będzie „znana” osoba. Celem kampanii będzie wsparcie przedsięwzięć Fundacji oraz przybliżenie społeczeństwu problemu ubóstwa i bezdomności.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.