Bramasole dla IKEA Targówek – Portal PR - 24PR
Bramasole dla IKEA Targówek

25.06.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja rozpoczęła współpracę z IKEA Targówek. Bramasole odpowiada za lokalne działania Public Relations: przygotowywanie materiałów prasowych, budowanie wizerunku w lokalnych i regionalnych mediach, komunikację na forach osiedlowych i mieszkaniowych. Bramasole wspiera firmę PR-owo w szeregu akcji lokalnych: zarówno tych, które organizuje sama IKEA Targówek (np. Święto Midsommar, czyli wianki po szwedzku), jak i tych, w które IKEA Targówek angażuje się jako partner lub współorganizator (chociażby projekt „Targówek Fabryczny. Odzyskiwanie”).

IKEA Targówek angażuje się w szereg działań, które wspierają i aktywizują lokalną społeczność, także tych związanych z szeroko pojętą ekologią. Po trzech latach pracy w BOŚ Banku projekty ekologiczne są mi szczególnie bliskie, dlatego tym bardziej cieszę się z naszej współpracy – powiedziała Agnieszka Żelazko, Dyrektor Zarządzający Bramasole, która w kwietniu br. odeszła ze stanowiska PR Managera w BOŚ Banku i postawiła na swój biznes.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.