Bricoman Polska otwiera sklep w Wilanowie – Portal PR - 24PR
Bricoman Polska otwiera sklep w Wilanowie

12.06.2012 Kategoria: Handel. Autor: admin

W dniu 14 czerwca 2012 roku sieć marketów remontowo budowlanych Bricoman Polska otwiera nowy sklep w Wilanowie. Jest to czwarty sklep w Polsce i drugi w Warszawie. Firma przewiduje dalszy, dynamiczny rozwój firmy na rynku polskim i rozbudowę sieci sprzedaży.

Bricoman Polska Sp. z o.o., jest siecią sklepów remontowo-budowlanych, należącą do międzynarodowej grupy GROUPE ADEO. Pierwszy sklep Bricoman w Polsce powstał w 2007 roku w Warszawie. Oferta produktowa sieci skierowana jest do tych, którzy budują, remontują oraz wykańczają domy i mieszkania. Klientów indywidualnych jak i profesjonalistów.

Sklep w Wilanowie jest największym ze wszystkich sklepów Bricoman, a jego powierzchnia to blisko 4500 m2 plus 2000m placu materiałów budowlanych. Budynek charakteryzuje niezwykle ciekawa bryła architektoniczna zaadaptowana do otoczenia, w nowoczesnym stylu, ale jednocześnie – w zgodzie ze specyficznym duchem Wilanowa. Sklep posiada drive-in z możliwością załadunku materiałów budowlanych bezpośrednio na samochód. Na dachu sklepu znajduje się parking, z którego rozciąga się przepiękny widok na okolicę. Dodatkowo zastosowano cały szereg nowoczesnych rozwiązań – system rozsączania wody gruntowej, energooszczędny system oświetlenia w sklepie i na parkingu, zieleń wokół budynku i windę dla osób niepełnosprawnych.

Rozbudowana oferta sklepu to 15 000 produktów – wszystkie znajdują się zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i on –line na www.bricoman.pl. Zakupów można dokonać przez Internet, telefon, oraz na miejscu w sklepie. Zakupione produkty klienci mogą otrzymać kurierem, odebrać osobiście w sklepie bez dodatkowych kosztów. Dostępne są różnorakie formy płatności, zarówno on-line jak i w momencie dostawy.

Bricoman Polska

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.