Ciszewski MSL dla Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej – Portal PR - 24PR
Ciszewski MSL dla Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej

18.06.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Ciszewski MSL wzmacnia swoją obecność w sektorze energetycznym. Agencja podpisała umowę na działania public relations z Polskim Stowarzyszeniem Energetyki Wiatrowej.

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej to największa w Polsce organizacja pozarządowa zajmująca się promocją wykorzystania wiatru, jako odnawialnego źródła energii. PSEW działa aktywnie od 1999 roku. W tej chwili Stowarzyszenie jest organizatorem największych wydarzeń branżowych w Polsce, przede wszystkim Konferencji i Targów PSEW. Stowarzyszenie organizuje także cyklicznie odbywające się spotkania pod szyldem Forum Energetyki Wiatrowej, w których uczestniczą przedstawiciele władzy ustawodawczej i wykonawczej oraz znaczące instytucje odpowiedzialne za kształt i funkcjonowanie rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce. PSEW jest członkiem European Wind Energy Association oraz Global Wind Energy Council.

Udało nam się zebrać kompetencje i wiedzę o rynku energetycznych, dzięki którym jesteśmy wartościowym partnerem dla firm z tego sektora – mówi Sebastian Hejnowski, dyrektor zarządzający Ciszewski MSL – To bardzo perspektywiczny rynek pod kątem usług PR. Cieszy nas, że firmy z branży zaczynają dostrzegać korzyści biznesowe jakie może im przynieść dobra komunikacja.

Za obsługę Stowarzyszenia odpowiada dział Energy Ciszewski MSL, kierowany przez Marcina Roszkowskiego. Celem współpracy jest budowanie większego zrozumienia dla energetyki wiatrowej w Polsce. Ważnym elementem prowadzonej komunikacji są działania edukacyjne. Zmierzają one m.in. do obalenia mitów narosłych wokół odnawialnych źródeł energii jak i budowania społecznego poparcia oraz akceptacji dla najbardziej popularnej zielonej energii w Polsce. W ramach umowy Ciszewski MSL odpowiada za pełen zakres działań Media Relations oraz wsparcie medialne przy konferencjach prasowych, a także eventach specjalnych.

MSLGROUP

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.