Genius na targach Computex 2012 – Portal PR - 24PR
Genius na targach Computex 2012

06.06.2012 Kategoria: Targi, Technologie. Autor: admin

Firma Genius kolejny raz z rzędu uczestniczy w targach Computex, które co roku odbywają się w Tajpej na Tajwanie. Zwiedzający, oprócz pełnej gamy produktów, mogą zobaczyć kilka nowości, a w tym m.in. profesjonalny tablet graficzny PenSketch M912.

Tegoroczna edycja, podobnie jak CES 2012 i CeBIT 2012, upływa pod znakiem nowej serii GX Gaming, która powinna zainteresować zarówno amatorów cyfrowej rozrywki, jak i profesjonalnych graczy. Należą do niej m.in. słuchawki Cavimanus, mysz DeathTaker oraz 70-watowe głośniki SW-G2.1 3000.

Głównym bohaterem stoiska jest jednak profesjonalny tablet graficzny Genius PenSketch M912. Wyróżnia go ogromna powierzchnia robocza (9”x12”) oraz wolne od baterii piórko z 2048 poziomami czułości na nacisk. Całość uzupełniana jest przez komplet oprogramowania, w skład którego opcjonalnie mogą wchodzić takie pozycje, jak Adobe Photoshop Elements 9 i Corel Painter 4 Essentials.

Prezentowane są także akcesoria dedykowane smartfonom i tabletom. Nowością jest klawiatura Genius LuxePad 9100, która współpracuje nie tylko z iPadami, ale również z urządzeniami opartymi na Androidzie (od wersji 3.0).

Wszystkie produkty mają zadebiutować w sprzedaży, w bieżącym roku. Sugerowane, polskie ceny detaliczne nie są jeszcze znane. Każdy objęty będzie jednak 24-miesięczną gwarancją producenta.

Tegoroczna edycja targów Computex rozpoczęła się 5 czerwca i potrwa do 9 czerwca włącznie. Stoisko firmy Genius (#L0418) można znaleźć w hali wystawienniczej o numerze 4F.

Genius

Podobne wpisy:

Tagi: , , , , , , , , , , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.