GutPR i RD bud – Portal PR - 24PR
GutPR i RD bud

11.06.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: Gut PR

Agencja GutPR, lider w kategorii „PR dla budownictwa”, nawiązała współpracę z firmą RD bud – inicjatorem projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”.

W ostatnim czasie została podpisana umowa pomiędzy wywodzącą się z niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul firmą RD Bud, a agencją GutPR.

W pierwszym okresie GutPR poprowadzi dla zajmującą się generalnym wykonawstwem firmy RD bud relacje z mediami. W dalszej kolejności GutPR będzie współpracować również przy organizacji seminariów i warsztatów tematycznych, prowadzonych w ramach projektu „Partnerstwo na wszystkich etapach cyklu życia zrównoważonej inwestycji budowlanej”, w których uczestniczą liderzy branż biorących udział w poszczególnych fazach realizacji projektu budowlanego.

„Byliśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z firmą wyspecjalizowaną w branży budowlanej, a szerokie doświadczenie oraz bogate portfolio GutPR zadecydowały, że właśnie ta oferta wydała nam się najbardziej interesująca – mówi Magdalena Agnello Dyrektor ds. Handlowych z firmy RD bud

Osobą odpowiedzialną za koordynacje projektu ze strony agencji GutPR jest Rafał Wójcicki. Umowa ma być początkiem długoterminowej współpracy pomiędzy firmami.

RD bud jest firmą budowlaną działającą w zakresie generalnego wykonawstwa. Wywodzi się z francuskiej, niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, która od ponad 90 lat rozwija swoja ofertę na rynku światowym. W Polsce firma RD bud funkcjonuje od 1997 roku. Działalność RD bud obejmuje przede wszystkim realizacje „pod klucz”.

GutPR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.