GutPR plombuje z Plomb-R – Portal PR - 24PR
GutPR plombuje z Plomb-R

05.06.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Firma TRIDENT, wyłączny dystrybutor jedynego na polskim rynku preparatu do samodzielnego, tymczasowego wypełniania ubytków, powierzyła działania komunikacyjne dla tego środka agencji GutPR

Plomb – R to innowacyjny produkt, niezastąpiony w sytuacjach awaryjnych, kiedy wypadnie plomba, uszkodzi lub złamie się ząb, a nie można szybko skorzystać z pomocy dentysty. Opatrunek tymczasowy Plomb – R szczelnie zamyka ząb, nawet na 28 dni, aż do czasu wizyty u stomatologa. Dzięki firmie TRIDENT SA, ten popularny w Wielkiej Brytanii preparat w najbliższym czasie będzie dostępny również w Polsce. Działania komunikacyjne związane z wprowadzeniem środka Plomb-R na polski rynek zostały powierzone agencji GutPR.

Podpisana z początkiem czerwca umowa obejmuje doradztwo komunikacyjne, doradztwo w zakresie sponsoringu konkursowego, prowadzenie relacji z mediami, opiekę nad stroną internetową i działania w social media. Ze strony GutPR za klienta odpowiada Rafał Wójcicki.

TRIDENT SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.