heppin.com nastraja kolorami i cyferblatami. – Portal PR - 24PR
heppin.com nastraja kolorami i cyferblatami.

29.06.2012 Kategoria: Moda. Autor: Małgorzata Galant-Mikuła

Z końcem czerwca marka HEPPIN.COM poszerzyła swój asortyment o męskie i damskie modele zegarków. Kolekcja eleganckich czasomierzy z analogowym cyferblatem obejmuje 2 warianty zegarków: na bransolecie lub pasku.

W najnowszej kolekcji HEPIN.COM dostępnych jest ponad 20 modeli męskich i damskich zegarków. Cała kolekcja utrzymana jest w eleganckim tonie. Zegarki na bransolecie dostępne są w 3-ch kolorach: srebrnym, złotym i tytanowym oraz w wariantach mieszanych. Zegarki na pasku dostępne są w szerszej palecie kolorystycznej.

Nowy asortyment marki dostępny jest na witrynie HEPPIN.COM.

Sklep internetowy HEPPIN.COM oferuje odzież, bieliznę i dodatki odpowiadające największym światowym trendom. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku pod szyldem INTYMNIE.COM, marki znanej jako sklep z bielizną. Na wskutek dynamicznego rozwoju i poszerzenia oferowanego asortymentu, w lipcu 2011 roku, marka przeszła rebranding i zmieniła nazwę na HEPPIN.COM

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.