Inspirująca historia GOSHICO – Portal PR - 24PR
Inspirująca historia GOSHICO

11.06.2012 Kategoria: Moda, Przedsiębiorczość. Autor: BWPR

W maju , w hotelu Sheraton odbył się ekskluzywny i kameralny pokaz torebek marki GOSHICO. Prezentacja była elementem konferencji z cyklu Sukces Pisany Szminką. Marka, jako inspirujący przykład sukcesu kobiet została już po raz kolejny zaproszona do udziału w tym promującym przedsiębiorczość kobiet projekcie. Niewątpliwy sukces oraz ogromna popularność GOSHICO, zarówno w Polsce, jak i poza nią, wpłynęły na zainteresowanie się właśnie tą marką przez organizację wspierającą kobiecą przedsiębiorczość – Sukces Pisany Szminką.

Podczas ostatniej konferencji uczestniczki miały okazję poznać tajniki sukcesu zawodowego w korporacji oraz nauczyć się w jaki sposób planować rozwój swojej kariery. O kobiecych pragnieniach w mediach opowiadały znakomite, kobiece ekspertki jak Katarzyna Montgomery i Jolanta Borowiec, które pomagały zgromadzonym poznać i zrozumieć medialny świat. Cykliczne spotkania w kobiecym gronie oprócz merytorycznej wiedzy zaskakują również gości nowinkami ze świata mody i urody. Pokaz najnowszych kolekcji toreb GOSHICO był inspirującym przeglądem trendów obowiązujących w dzisiejszej modzie. Wśród prezentowanych modeli znalazły się skórzane mini torebki FANCY, z ludowym haftem oraz ekskluzywne, ręcznie wykonane z włoskich skór i oryginalnych dodatków torebki z piórami.

Dodatkową niespodzianką był pokaz męskiej linii torebek GOSHICO, co jest kolejnym dowodem na to, że aby odnosić sukcesy w tej branży, należy się stale rozwijać i nieustannie śledzić potrzeby rynku. Już po raz drugi GOSHICO zilustrowało ideę, że kobiecy biznes może stać się zarówno wielką pasją, jak i sposobem na życie. Gospodarzem spotkania była Olga Kozierowska, pomysłodawczyni inicjatywy Sukces Pisany Szminką oraz trener biznesu.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.