Kopia zapasowa online coraz popularniejsza – Portal PR - 24PR
Kopia zapasowa online coraz popularniejsza

13.06.2012 Kategoria: Biznes, Internet, Technologie. Autor: NIBLO

Narzędzie backup’u online Ekopia24.pl ma już 2400 aktywnych kont.

Nie mieliśmy wątpliwości, że przygotowane przez nasz rozwiązanie zostanie dobrze przyjęte przez użytkowników. Postawiliśmy na jakość oferowanych rozwiązań. W trakcie kampanii marketingowej i PR nacisk położyliśmy przede wszystkim na bezpieczeństwo danych. Akcja promocyjna skupiła się głównie na medium internetowym – mówi Maciej Sowa prezes Ekopia24.pl.

Pierwsza część kampanii promocyjnej Ekopia24.pl została zakończona.  W trakcie jej trwania wykorzystano między innymi serwisy społecznościowe i technologiczne. Ponadto prowadzona była kampanii linków sponsorowanych oraz aktywnie działania PR, a w szczególności media relations. Narzędzie kopii zapasowej było także prezentowane na wielu konferencjach dla różnych branż.

Aktualnie planujemy kolejne działania marketingowe i public relations. Chcielibyśmy w kolejnych miesiącach podwoić liczbę kont, w tym płatnych. Nowa kampania będzie skierowana nie tylko do internautów, ale także do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które już korzystają z płatnych kont o większej pojemności, niż konta darmowe – mówi Maciej Sowa prezes Ekopia24.pl.

Ekopia24.pl w swojej ofercie ma zupełnie darmowe konta, jak również konta płatne.

Ekopia24.pl to kompleksowy produkt, który zakłada rozwiązanie wszystkich trudności związanych z wykonaniem kopii zapasowych zgromadzonych danych (backup). Oferowana technologia umożliwia przechowywanie kopii na serwerze, który umieszczony jest poza siedzibą firmy. Kopie dokumentów są więc całkowicie bezpieczne.

Więcej informacji o konferencji na www.ekopia24.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.