Kurkowa 14, zachodnia brama Nadodrza – Portal PR - 24PR
Kurkowa 14, zachodnia brama Nadodrza

26.06.2012 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Boom na Nadodrze trwa w najlepsze i z całą pewnością zasłużenie. Żaden inny zakątek Wrocławia nie ma takiego potencjału – lokalizacja w sercu miasta w połączeniu z unikalnym klimatem i architekturą daje mieszankę godną najbardziej stylowych światowych metropolii. Inwestycja, która niebawem wpisze się w krajobraz dzielnicy – pod adresem Kurkowa 14 – w żadnym stopniu nie ustępuje ambitnym wzorcom z zachodnich stolic.

Ulica Kurkowa niejako otwiera Nadodrze od strony zachodniej. Z jednej strony jest otwarta na rzekę, z drugiej – doskonale skomunikowana z głównymi arteriami tej części miasta, Dubois i Pomorską. Obszerną działkę na lokalizację swojej nowej inwestycji wybrała wrocławska Grupa PROFIT Development w kooperacji z francuską grupą Nacarat. Minimalistyczny, funkcjonalny i szykowny w najdrobniejszym detalu budynek mieszkalny może stać się łakomym kąskiem dla tych, którzy chcą osiedlić się w zabytkowej części miasta, ale nie odpowiada im lokum w wiekowej kamienicy. Stworzenie miejsca do życia, pracy i twórczości w modernistycznych wnętrzach i klimatycznym, XIX-wiecznym otoczeniu – takie wyzwanie podjął deweloper.

Kurkowa 14 to mieszkania o zróżnicowanym metrażu, rozmieszczone na ośmiu kondygnacjach awangardowego budynku. Minimalistyczna, otwarta na rzekę bryła, zaprojektowana przez wrocławską pracownię architektoniczną Zbigniewa Maćkowa, wpisuje się w najbardziej aktualne i pożądane trendy urbanistyki i designu. Każde z mieszkań posiada balkon, a lokale położone na najwyższym piętrze – przestronne tarasy z widokiem na Odrę. Inwestor chce zachęcić do osiedlenia się na Nadodrzu zwłaszcza młodych wrocławian, proponując komfortowe mieszkania w atrakcyjnych cenach. Metr kwadratowy mieszkania w budynku pod adresem Kurkowa 14 będzie dostępny już w cenie 5900 złotych. Dodatkowo, obecnie w ramach tej ceny kupujący korzysta z promocyjnego harmonogramu płatności 10/90 oraz ma możliwość skorzystania z opcji wykończenia pod klucz. Nowa inwestycja Grupy PROFIT Development to przestrzeń do życia, ale także do pracy – w budynku znajdzie się miejsce dla lokali usługowych, a plan zagospodarowania terenu wokół kompleksu harmonijnie połączy ulice, ścieżki i parkingi z sąsiadującą linią brzegową.

LIVE/WORK/CREATE – hasła widniejące na materiałach promocyjnych nowej nadodrzańskiej inwestycji dobrze podsumowują jej charakter. Śródmiejski klimat, artystyczne sąsiedztwo i wyjątkowo dogodna lokalizacja czynią z Kurkowej 14 miejsce stworzone dla tych, którzy kochają miejski styl życia w najlepszym wydaniu. Zarówno przyszli mieszkańcy, jak i reszta wrocławian, już niedługo będą mogli obserwować, jak przykład wysokiej klasy architektury tworzy zachodnie wrota magicznego Nadodrza.

www.kurkowa14.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.