Mamy zwycięzców I etapu konkursu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga” – Portal PR - 24PR
Mamy zwycięzców I etapu konkursu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”

21.06.2012 Kategoria: Sport. Autor: redpen

W dniu 18 czerwca zakończyło się głosowanie internautów na najlepsze prace konkursowe w konkursie organizowanym w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”. Fundatorem nagrody głównej – wielofunkcyjnego boiska jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Szkoły biorące udział w konkursie miały przygotować pracę plastyczną o tematyce sportowej. Mogły zaprezentować wymarzone boisko, barwy i atrybuty szkolnej reprezentacji, kibiców oraz dobre zwyczaje w kibicowaniu.

Po czterech tygodniach trwania konkursu internauci zdecydowali, które szkoły staną przed szansą wygrania nagrody głównej. W konkursie wzięło udział ponad 230 szkół podstawowych z małych miejscowości. Dla wielu z nich konkurs był jedyną szansą zdobycia wymarzonego boiska.

Oto lista zwycięzców I etapu konkursu:

  • Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Ładnej, woj. małopolskie
  • Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lisewie, woj. wielkopolskie
  • Szkoła Podstawowa w Perłach, woj. warmińsko-mazurskie
  • Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym, woj. podlaskie
  • Zespół Szkół w Przebrodzie, woj. podlaskie
  • Szkoła Podstawowa w Budkach Nowych, woj. wielkopolskie
  • Zespół Placówek Oświatowych nr 1 im. T. Kościuszki w Staszowie, woj. świętokrzyskie
  • Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana w Bychawce, woj. lubelskie
  • Szkoła Podstawowa w Uwielinach, woj. mazowieckie
  • Szkoła Podstawowa w Drzewcach, woj. wielkopolskie

Głosowanie odbywało się w serwisie www.koloroweboiska.pl w terminie 18 maja –
18 czerwca. Spośród szkół wybranych przez internautów jury wyłoni zwycięską szkołę, której Śnieżka wybuduje boisko. Z boiska dzieci będą mogły korzystać już od nowego roku szkolnego. Szkoły, które decyzją jury zdobędą 2. i 3. miejsce otrzymają sprzęt sportowy. Pozostałych sześć szkół zostanie nagrodzonych farbami Śnieżka, przeznaczonymi na remont szkoły.
Oficjalne wyniki konkursu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga” zostaną opublikowane na www.koloroweboiska.pl w dniu 22 czerwca br.

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. organizuje konkurs „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga” od sześciu lat. Jego celem jest popularyzacja sportu wśród dzieci i młodzieży z małych miejscowości. Każdego roku szkoła, która przygotuje najlepszą pracę konkursową otrzymuje w nagrodę boisko. Do tej pory takie obiekty powstały w Turznie (2007), Bobrówku (2008), Ogardach (2009), Kaznowie (2010) i Górze (2011).

***

Informacja o fundatorze
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A., z siedzibą w Lubzinie (woj. podkarpackie), powstała w 1984 roku, a pod obecną nazwą funkcjonuje od 1998 roku. Spółka jest jednym z liderów rynku farb i lakierów w Polsce, posiadającym zakłady produkcyjne zarówno w kraju, jak i za granicą. Wszystkie wyroby produkowane są w oparciu o System Zapewnienia Jakości ISO 9001. Śnieżka jako jedyne przedsiębiorstwo produkcyjne w Polsce posiada także akredytowane laboratorium badawcze (AB 855). Firma prowadzi rozbudowane działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, m.in. Fundacja Śnieżki „Twoja szansa”,  „Kolorowe boiska” oraz „Dziecięcy świat w kolorach”.
Więcej pod adresem: www.sniezka.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Izabela Jurek
RedPen Public Relations
Izabela.jurek@redpen.pl
Tel. 533 502 029

Podobne wpisy:

Tagi: , , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.