Monika, ach Monika, dziewczyno… marynarza? – Portal PR - 24PR
Monika, ach Monika, dziewczyno… marynarza?

27.06.2012 Kategoria: Moda. Autor: Małgorzata Galant-Mikuła

Luz i kobiecość w marynarskim wydaniu to motyw przewodni najnowszej kolekcji marki HEPPIN.COM. Kolorowe pasiaki, wygodne luźne szorty i t-shirty, jasne jeansy, bluzki z supełkiem poniżej pępka i zwiewne sukienki w paski i kwiaty, to najnowsze propozycje marki. Na wieczorne wyjścia HEPPIN.COM proponuje bluzki z koronkowymi detalami i eleganckie spódniczki z marynarskim motywem.
Letnia kolekcja HEPPIN.COM wyróżnia się świeżością i energią przepełnioną intensywnymi kolorami i luzem. Marka stawia na uzupełnienie marynanistycznych motywów jeansowymi kreacjami, w jasnych odcieniach spranego jeansu, oraz motywami kwiatów i owoców.

W tym sezonie odchodzimy od lnianych szwedów. Na topie są spodnie rurki, luźne szorty oraz spódnice i sukienki w stylu Hippie.

Uzupełnieniem kolekcji są koturny z motywami marynarskiej liny oraz motywem kokardki.

Sklep internetowy HEPPIN.COM oferuje odzież, bieliznę i dodatki odpowiadające największym światowym trendom. Najnowsze propozycje marki dostępne na HEPPIN.COM

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.