Motocaina Cup by Philips – Kartingowy Puchar Kobiet już 16 czerwca – Portal PR - 24PR
Motocaina Cup by Philips – Kartingowy Puchar Kobiet już 16 czerwca

06.06.2012 Kategoria: Sport. Autor: admin

Czy jazda gokartem może dostarczyć kobietom adrenaliny i dobrej zabawy? Oczywiście! Jednak nie tylko rywalizacja i frajda sprawiają, że coraz częściej panie przychodzą na tory kartingowe, ale i możliwość spróbowania własnych sił w sporcie motorowym. Zatem która z kobiet jest najlepszą zawodniczką amatorskiego kartingu w Polsce? Okaże się podczas Motocaina Cup by Philips – Kartingowego Pucharu Kobiet!

W czasie gdy Polskę ogarnia szał piłki nożnej na Euro 2012, dla fanek i fanów sportu motorowego nastaje czas stagnacji. Rzucamy temu wyzwanie i dlatego organizujemy amatorskie zawody kartingowe przeznaczone tylko dla pań! Dla kobiecego portalu motoryzacyjnego – to nie nowość: już po raz drugi Motocaina Cup odbywa się w Warszawie, z udziałem zawodniczek z całego kraju. Tym razem, zamiast pięciu eliminacji będzie jedna, która wyłoni najlepszą kobietę za kierownicą gokarta w Polsce!

Partnerem tytularnym i sponsorem nagród jest Philips Automotive Lighting – lider w segmencie oświetlenia samochodowego.

Zwyciężczyni Motocaina Cup by Philips otrzyma kino domowe, a pozostałe najlepsze zawodniczki m.in. grille elektryczne, suszarki, prostownice, depilatory, blendery. Jednak nie tylko uczestniczki, które wygrają w poszczególnych klasach otrzymają nagrody – przewidujemy upominki od Philips i innych partnerów zawodów nie tylko za wynik sportowy, ale także w innych kategoriach. Każda z pań otrzyma pakiet startowy z balaklawą i wyjedzie z Motocaina Cup by Philips z dyplomem uczestnictwa. Za wygraną w poszczególnych finałach wyręczone zostaną medale, a za trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej pamiątkowe puchary. Wszystkie zawodniczki podczas przerw w zawodach będą mieć okazję do sesji przy gokarcie z profesjonalnym fotografem.

Do udziału w rywalizacji potrzebna jest jedynie chęć doskonalenia swoich umiejętności jazdy oraz odrobina woli walki. Gwarantujemy świetną zabawę w gronie motoentuzjastek – kobiet, które pragną czegoś więcej, niż poruszać się pojazdem z punktu A do B.

Udział w Motocaina Cup to nie tylko wyścigowa jazda po profesjonalnym torze, ale także okazja do spędzenia czasu w atmosferze sportowej rywalizacji, gdzie emocje sięgają zenitu, a adrenalina osiąga maksymalne stężenie we krwi. Dla dbających o linię i kondycję pań pewną zachętą może być fakt, że jazda gokartem przyczynia się do spalania zbędnych kalorii – to także wysiłek fizyczny!

Zawody odbędą się na nowo otwartym, halowym torze F1 Karting, na którym uczestniczki będą mieć zamkniętą strefę tylko dla siebie – dla każdej zawodniczki przewidziany jest catering. W programie zawodów jednak przede wszystkim: 10 okrążeń treningowych, 10 okrążeń kwalifikacji i 10 okrążeń wyścigu!

Motocaina Cup by Philips – Kartingowy Puchar Kobiet już 16 czerwca!

Harmonogram zawodów:

9.00 – 9.30 – rejestracja zawodniczek
9.30 – 10.00 – obowiązkowa odprawa
10.00 – 11.00 – sesja treningowa
11.00 – 11.20 – przerwa
11.20 – 12.20 – sesja kwalifikacyjna
12.20 – 13.00 – przerwa
13.00 – 14.00 – wyścig finałowy Motocaina Cup by Philips
14.00 – 14.20 – przerwa
14.20 – 15.00 – rozdanie nagród, wywiady, autografy

Lokalizacja: F1 Karting, ul. Jagiellońska 82, po prawej stronie Wisły na warszawskim Żeraniu, siedem minut od Centrum, tel. 22 290 33 88,

Zapraszamy wszystkie chętne firmy, przedstawicieli mediów i innych obserwatorów do współpracy oraz do kibicowania paniom – wstęp bezpłatny.

Więcej informacji i szczegóły dotyczące zgłoszeń do zawodów na www.motocaina.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.