Noc wyprzedaży w Miasteczku Wilanów – Portal PR - 24PR
Noc wyprzedaży w Miasteczku Wilanów

15.06.2012 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: Prestige PR

W piątek, 15. czerwca br. w czasie nocnej wyprzedaży mieszkań organizowanej corocznie przez Fadesę Polnord w Ostoi Wilanów będzie można kupić mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Tą wyjątkową akcję promocyjną, której towarzyszą inne atrakcje deweloper organizuje już po raz trzeci. Tylko tego jedynego wieczoru między godziną 19.00 a 24.00 będzie można dokonać zakupu mieszkania w niepowtarzalnej cenie. Kolejny raz taka okazja zdarzy się za rok.

Warunkiem skorzystania z rabatu jest osobiste przybycie w czasie Nocy wyprzedaży do biura sprzedaży przy ul. Hlonda 2 znajdującego się w pobliżu osiedla.

Inwestycja Ostoja Wilanów położona między ulicą Hlonda a Aleją Rzeczypospolitej zajmuje obszar aż 8 ha. Mieszkańcy osiedla mogą korzystać z 5 hektarów terenów zielonych przeznaczonych wyłącznie do ich prywatnego użytku. Ten malowniczy kompleks dysponuje m.in. prywatnym 2 hektarowym parkiem porośniętym starodrzewiem oraz jeziorkami z mostkami z przyległymi alejami spacerowymi. Komfort zamieszkania zapewniają wewnętrzne zielone patia i liczne place zabaw dla starszych i młodszych dzieci, a nawet oświetlone nocą boisko do gry w piłkę nożną i koszykówkę i własne przedszkole.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.