Nowa inwestycja GANT Development na warszawskiej Woli – Portal PR - 24PR
Nowa inwestycja GANT Development na warszawskiej Woli

01.06.2012 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Spokój i zieleń, sprawna komunikacja miejska, rozbudowana infrastruktura. Do tego bliskość centrum oraz niewielkie metraże w niezwykle przystępnych cenach. To wszystko zapewnia Royal House.

Royal House, zlokalizowany przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie, cechuje bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy, skupiskami biur, obiektami handlowymi, ośrodkami zdrowia czy edukacji. Osłonięcie od dużych arterii komunikacyjnych sprawia, że delektując się ciszą, mieszkańcy Royal House będą korzystali z ich niezaprzeczalnych zalet. Jednocześnie w pobliżu osiedla znajdują się rozległe tereny zielone, idealne na rodzinne spacery.

– Funkcjonalne mieszkania o niedużych metrażach i atrakcyjnych cenach to niewątpliwie kusząca propozycja dla osób poszukujących własnego kąta. Jeśli dodamy do tego zieleń i ciszę, a jednocześnie zalety wielkomiejskiej komunikacji samochodem, tramwajem czy autobusem oraz bliskość centrum handlowego, parku czy szkół, otrzymujemy połączenie tego, co najistotniejsze przy wyborze mieszkania – mówi Dariusz Wilk, dyrektor sprzedaży i marketingu w Gant Development SA.

W trzech budynkach na działce o powierzchni blisko 1,4 ha powstanie łącznie 358 mieszkań o powierzchniach od 23 do 95 m kw. (16 441 m kw. powierzchni użytkowej ) oraz 16 lokali usługowych (1127,5 m kw. powierzchni użytkowej). Przewidziano również 413 miejsc parkingowych, z czego 409 w dwupoziomowym garażu podziemnym. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także komórki lokatorskie, a całe osiedle znajdzie się pod czujnym okiem ochrony, strzegącej bezpieczeństwa mieszkańców Royal House. Dodatkowo w inwestycji przewidziano 28 miejsc postojowych dla motocykli i 30 miejsc postojowych dla rowerów. Na terenie osiedla nie zabraknie też zieleni. Powstanie również plac zabaw oraz miejsce wypoczynku osób starszych.

– W dobie ograniczonego popytu i wciąż rosnącej podaży na stołecznym rynku mieszkaniowym jesteśmy świadkami wzmożonej konkurencji pomiędzy deweloperami. Spółka Gant Development przystępuje do walki o klienta z bardzo mocnymi argumentami. W atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Jana Kazimierza na Woli zaoferuje mieszkania w cenach, które dotychczas występowały w peryferyjnych częściach miasta lub poza nim. Ceny, rozpoczynające się od 5 200 zł/m kw. brutto, oznaczają, że w Royal House będzie można nabyć nowe mieszkania nie tylko wyraźnie tańsze niż w bezpośredniej konkurencji, ale także najtańsze w całej lewobrzeżnej Warszawie – mówi Marcin Płaziński, zastępca dyrektora działu badań i analiz Emmerson SA.

Atrakcyjność Royal House wzmaga dowolność w kształtowaniu przestrzeni mieszkalnej, włącznie z możliwością łączenia lokali. Promocyjne ceny stwarzają obecnie niebywałą okazję do zakupu mieszkania w programie „Rodzina na Swoim”. Gant pamiętał również o najbardziej wymagających klientach i przygotował dla nich ofertę apartamentów.

– Obserwujemy bardzo duże zainteresowanie naszą nową ofertą mieszkań i liczymy, że będzie to jedna z najlepiej sprzedających się inwestycji w dzielnicy w tym miesiącu. Chcielibyśmy powtórzyć sukces Kaskady na Woli, która od początku – właściwie co miesiąc – utrzymywała pozycję lidera sprzedaży na tym obszarze – mówi Dariusz Wilk, dyrektor sprzedaży i marketingu w Gant Development SA.

GANT Development
www.gant.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.