Nowy konkurs dla użytkowników CDMMobile – Portal PR - 24PR
Nowy konkurs dla użytkowników CDMMobile

27.06.2012 Kategoria: Konkursy, Moje finanse. Autor: CDM PEKAO SA

Centralny Dom Maklerski Pekao uruchomił wakacyjny konkurs dla użytkowników serwisu transakcyjnego CDMMobile.

Mobilny serwis transakcyjny cieszy się dużą popularnością wśród Klientów. Jego niekwestionowanymi atutami są przejrzystość i intuicyjna obsługa. Dużą wygodą jest możliwość posługiwania się tym samym hasłem i loginem, co w serwisie CDMInternet. Serwis CDMMobile można aktywować samodzielnie, online za pośrednictwem serwisu CDMInternet. Klient może określić jednocześnie, jaki dostęp go interesuje – aktywny (umożliwiający składanie zleceń) lub pasywny (umożliwiający jedynie podgląd stanu rachunku). Bez względu na wybrany tryb dostępu każdy na ekranie swojego telefonu komórkowego może śledzić notowania GPW online.

Proste logowanie do mobilnego serwisu to nie wszystko. 21 czerwca 2012 r. wystartował konkurs, którego celem jest z jednej strony docenienie dotychczasowych, a z drugiej strony – pozyskanie nowych użytkowników CDMMobile.

 

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy aktywować usługę CDMMobile i zgłosić się do konkursu za pośrednictwem strony www.cdmpekao.com.pl/k/lato-z-cdmmobile. Wszyscy klienci CDM Pekao SA, którzy wezmą udział w konkursie, otrzymają nagrodę gwarantowaną w postaci raportu „Perspektywy rynków finansowych w drugim półroczu 2012 roku” przygotowaną przez ekspertów z Biura Analiz CDM Pekao SA.

W okresie wakacyjnym, spora część naszych inwestorów decyduje się wykorzystywać coraz bardziej popularne w ostatnim czasie smartfony do monitorowania notowań i zawierania transakcji na GPW. Wierzę, że dodatkowa zachęta, jaką jest możliwość otrzymania raportu analitycznego, przyczyni się do jeszcze większej popularyzacji tego kanału dostępu. W miesiącach letnich, gdy większość naszych Klientów odpoczywa poza miejscem zamieszkania, CDMMobile stanie się idealnym substytutem dostępu do rachunku inwestycyjnego przez tradycyjny komputer – uważa Piotr Teleon, Dyrektor Departamentu Rynków Giełdowych CDM Pekao SA.

Więcej informacji na temat konkursu i CDMMobile można znaleźć na stronie www.cdmpekao.com.pl

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.